Харківська штангістка – у п'ятірці кращих на Олімпійських іграх у Токіо

Харківська спортсменка Каміла Конотоп є наймолодшою у своїй ваговій категорії.

Про це повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

За даними прес-служби, 26 липня харківська важкоатлетка Каміла Конотоп посіла п'яте місце на дебютній для себе Олімпіаді в Токіо.

У ваговій категорії до 55 кг 20-річна харків'янка підняла в сумі двоборства 206 кг (94 кг у ривку +112 кг у поштовху). Перемогла в цій ваговій Хіділін Діас з Філіппін, установивши два олімпійських рекорди: 127 кг у поштовху та 224 кг у сумі двоборства.

Попри свій юний вік, у цьому році Каміла перемогла на чемпіонаті світу, а також виграла чемпіонат Європи серед юніорів, де встановила юніорський світовий рекорд – 212 кг.

Попереду на Олімпійських іграх у Токіо виступ ще однієї харківської важкоатлетки. 1 серпня Ірина Деха змагатиметься за олімпійські медалі в ваговій категорії до 76 кг.
Добавлено: 27-07-2021, 12:33