На Харківщині близько п’яти нових ОТГ виявилися неспроможними, – голова облрадиУ Харківській області є низка об’єднаних територіальних громад, які вже готові приєднатися до більш спроможних.

У Харківській області виникає проблема з неспроможними ОТГ.
 
Як передає кореспондент Depo.Харків, про це сьогодні, 2 вересня, під час зустрічі з журналістами сказала голова Харківської облради, представниця "Слуги народу" Тетяна Єгорова-Луценко.
 
За її словами, такі громади, як правило, малочисельні. "Багато з них створили малесенькі громади, не маючи фінансів, не маючи інфраструктури, не маючи можливості надавати на належному рівні послуги медичні, будь-які, - сказала Єгорова-Луценко. – Є громади, їх до 5 точно, які вже морально готові або думають, що вони готові, приєднатися до більш спроможної, тобто зняти з себе цей тягар".
 
Водночас, за словами Єгорової-Луценко, на сьогодні немає юридичного механізму, який би дозволив чергове об'єднання раніше об’єднаних громад. "Немає механізму. Спочатку добровільно об’єднувалися, потім не добровільно. Зараз ще немає механізму. Це ситуація не тільки по Харківській області, це ситуація по всій Україні. Виникають проблеми з неспроможними громадами", - сказала голова облради.
 
Вона додала, що на сьогодні ці громади ще не ініціювали об'єднання з більш спроможними і "зараз намагаються витягувати".
Добавлено: 3-09-2021, 13:06
19

Похожие публикации


Наверх