В Україні відремонтували 94% дорігРоботи з поточного ремонту та ліквідації ямковості, що утворилася в результаті несприятливих природних умов минулої зими, залишилося виконати на 6% доріг загального користування. Про це заявив голова Державної адміністрації автомобільних доріг («Укравтодор») Євген Прусенко. «Загалом з початку року було зареєстровано 5330000 кв. м ямковості.

Станом на сьогоднішній день фактично ліквідовано 5040000 кв. м. Залишилося 290 тисяч, або близько 6%», - повідомив він. За інформацією «Укравтодору», на сьогоднішній день незавершені роботи у Львівській області та на багатьох ділянках Чернівецькій, Черкаській, Чернігівській, Закарпатській, а також на окремих ділянках Івано-Франківської області. «Є різні причини того, що так по-різному спрацювали служби. Ми будемо робити висновки на колегії Держагентства автомобільних доріг за підсумками першого півріччя. Але якраз ті області, де були найбільші руйнування - в них на сьогоднішній день вже всі роботи завершені», - зазначив голова «Укравтодору».

За його словами, дорожники планують удвічі збільшити темпи ліквідації ямковості, щоб завершити ремонт в максимально стислі терміни. Крім того, додав Прусенко, на багатьох ділянках ямковий ремонт не може виправити ситуацію, а тому доведеться проводити роботи з облаштування суцільного покриття. Зокрема, це стосується автодоріг «Решетилівка-Дніпропетровськ», «Дніпропетровськ-Миколаїв», підходів до м.Червоноград на Львівщині та інших.
Дорога, ремонт, нові дороги, автодор, України
Добавлено: 24-03-2021, 12:39
102

Похожие публикации


Наверх