Українських школярів масово вбиває "собачий кайф" (відео)Діти заради забави душать себе і ставлять відео в мережу. У МВС обіцяють блокувати ролики. Серед українських підлітків набирає обертів небезпечна мода - вони масово «підсаджуються» на гру «Собачий кайф» (кілька разів присідають, після чого шарфом або мотузкою придушує себе на кілька секунд або ж мотузку затягує будь-хто з друзів для того, щоб «жертва» впала в ейфорію).

Деякі з підлітків, надивившись такого відео в інтернеті, не розраховують сил, здавлюють горло занадто довго і вмирають! Глава нацкомісії з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький вчора заявив, що за його даними, тільки в Черкаській області таке захоплення вбило за останній час 12 дітей. У міліцейських зведеннях такі випадки зазвичай трактуються як самогубство, хоча батьки загиблих тінейджерів заявляють, що покінчити з собою дитина не могла. Як уточнив Костицький, такі факти змусили його звернутися до МВС, де йому пообіцяли блокувати смертельне відео (але воно досі є в інтернеті у величезній кількості). Батьки школярів кажуть, що це треба було зробити вже давно, а не трактувати дитячі смерті як прості суїциди.

Двоє із загиблих від цієї «гри» підлітків жили в Смілі Черкаської області та вчилися в одній школі. Те, що в школі процвітав «Собачий кайф», батько померлого 14-річного Едіка Віктор Щелканов дізнався від міліціонера, який проводив перевірку нещасного випадку. «За 20 днів до того, як пішов з життя мій син, в такій же позі був знайдений хлопчик з паралельного класу. Смерть тоді назвали нещасним випадком, на мотузці був такий же вузол як і на мотузці у мого сина, - сказав «Сьогодні» Віктор Щелканов . - Потім справу почала розкручувати прокуратура, перевіряючи обставини, але все затихло ». «ЗАТЯГУЄ».

Як з'ясувала «Сьогодні», в соцмережах українські підлітки бурхливо обговорюють смертельну моду. Наприклад, на чернігівському форумі одна з користувачів розповіла про НП із другом так: «Це кайф, коли робиш, а наслідки не дуже - мій друг упав з драбини». А 13-річний киянин Валентин дописав: «Страшна річ, затягує як наркотик, по собі знаю». Втім, одна з житомирянок, Олена Рожик, написала ціле звернення на форумі про трагедію у своїй родині: «Так загинула моя дочка! Удома в своїй кімнаті, фактично у батьків на очах. Відкачати не вдалося, реанімацію проводили ми, сусіди, два лікарі боролися за її життя і не змогли ... Якщо не думаєте про своє життя, подумайте про тих, хто вас любить...»
Душать, собачий кайф, МВС, діти, українські школярі
Добавлено: 24-03-2021, 12:39
118

Похожие публикации


Наверх