Два нових сміттєвих полігону з'являться на ХарківщиніУ 2012 році в Вовчанському і Богодухівському районах Харківщини планується побудувати нові полігони для твердих побутових відходів. Про це повідомив 1 листопада під час прямої лінії в редакції газети «Слобідський край» заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.

«Проблема з полігонами для твердих побутових відходів у Харківській області є. Не скрізь проблема вирішена. На наступний рік ми плануємо виділити кошти, щоб побудувати полігони для сміття у Вовчанському і Богодухівському районах», - зазначив Валентин Дулуб.За його словами, у Вовчанському районі полігон буде будуватися на місці кар'єру цегельного заводу. Там роботи зі створення полігону вже починалися, але були залишені незавершеними. Зараз розробляється проектно-кошторисна документація по цьому об'єкту. «Три найближчі району звозитимуть сміття на полігон у Вовчанському районі. Його створення дозволить нам закрити полігон під Вовчанському, так як він не відповідає санітарним номам, не захищений від вітру, і не обладнаний як слід.

Крім неприємностей він нічого не приносить. Новий полігон буде знаходитися далеко від селища, з точки зору екології там буде все зроблено правильно», - підкреслив заступник голови Харківської облдержадміністрації. Він розповів, що на будівництво полігону у Вовчанському районі планується витратити 3-4 мільйони гривень. «Цих грошей достатньо, щоб зробити хороший полігон», - підкреслив заступник голови Харківської облдержадміністрації. «Що стосується полігону в Богодухівському районі, то тут необхідно буде вирішити проблему під'їзду, щоб сміттєвози незалежно від погоди довозили сміття до полігону. Часто в дощову погоду з-за поганих доріг сміття опиняється в найближчій лісосмузі або на під'їзді. Якщо немає твердого покриття - то це не полігон », - додав Валентин Дулуб.Він також повідомив, що в Богодухові закуплять нові сміттєвози та контейнери для збору сміття. Нагадаємо, завод з переробки сміття в Харкові буде побудований в рамках президентської програми «Чисте місто». Також нагадаємо, що до кінця 2011 року друга черга Дергачівського полігону з утилізації ТПВ буде введена в експлуатацію. Информация Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Вовчанський район, Харківщина, Нові полігони відходів, сміттєзвалище
Добавлено: 24-03-2021, 12:31
45

Похожие публикации


Наверх