Аерофорум


У Харкові - конференція та виставка. Були гості і прапори У Харківському аеропорту у форматі «три в одному» пройшло неординарне галузеве захід. По-перше, це був перший у країнах СНД форум, присвячений розвитку авіамаршрутів. По-друге, відбулася міжнародна конференція з характерною назвою «AEROFORUM.UA».

І, по-третє, відвідувачі ознайомилися з представленими на спеціалізованій виставці обладнанням, послугами, системами та технологіями для аеропортів. Форум, що зібрав представників 35 країн і 50 компаній, відкрив президент «DCH», генеральний інвестор і координатор підготовки Харкова до Євро-2012 Олександр Ярославський. У вітальному слові він висловив надію, що гості зав'яжуть корисні знайомства і укладуть контракти. На відкриття, крім віце-прем'єр-міністра України Бориса Колесникова, прибули також керівники міста і області. У світлі будівлі побудованого на 80% терміналу створював позитивний настрій оркестр Харківської обласної філармонії, яким диригував директор філармонії Юрій Янко. Основні висновки, які зробили гості форуму, такі. Новий 2-поверховий термінал площею 21 тисяча квадратних метрів (за площею він вдесятеро більше за попередній харківського аеровокзалу) будівельники збираються закінчити до кінця року. Після цього там почнеться монтаж устаткування. У зв'язку з цим треба сказати - спеціалізована виставка, що проходила на першому поверсі терміналу, виявилася як не можна до речі. Там було, на що подивитися, і було, з чого вибрати.

Крім цього, розробляється проект ще одного терміналу, який буде відкритий для пасажирів тільки на час європейської футбольної першості. Надалі, мабуть, його будуть використовувати в якості ангара. Втім, плани можуть ще не раз змінитися. Далі, зараз повним ходом йдуть будівельні роботи на аеродромі перед новим терміналом - там готується майданчик для посадки-висадки пасажирів. Це дуже відповідальна зона, і тому їй приділяється особлива увага. Ну, і головне - до кінця 2011 року в харківському аеропорту завершать створення нової злітно-посадочної смуги довжиною 2600 і шириною 45 метрів. Вона буде на 400 метрів довшою старої смуги, але на 5 метрів вже. Очевидно, фахівці вважають, що для безпеки цього цілком достатньо.

Спектр літаків, що приймаються нашим аеропортом, розшириться, що приємно, оскільки на сьогоднішній день Харків не входить до п'ятірки найбільших українських вузлів авіаперевезень. Зараз наша частка в пасажирських авіаперевезеннях України становить лише 2%. А ось після завершення будівництва нової смуги пропускна здатність харківського? Аеропорту набагато зросте. У цьому немає ніяких сумнівів. Інші українські аеропорти теж не стоять на місці і швидкими темпами розвиваються. Зокрема, у Львові збудують великий термінал і 3-кілометрову смугу. Борис? Поль, який і зараз приймає до мільйона пасажирів на рік, поповниться двома терміналами, а в Донецьку з `явиться 4-кілометрова злітно-посадочна смуга. Загалом, процес іде. Були б у нас з вами гроші на квитки. Информация Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Харків, Аерофорум, Харківський аеропорт, конференція, виставка
Добавлено: 24-03-2021, 12:04
27

Похожие публикации


Наверх