Краяни с. Губарівка в Добродухові очікують на відкриття нового навчального закладу

Жителі села Губарівка Харківської області очікують на значиму подію, адже 1 вересня 2021 року має завершитись  будівництво школи. Роботи над будівництвом Загальноосвітньої школи І-III ступенів було почато ще в 1993 році. Основа була виконана ще в середині двохтисячних років, однак згодом об’єкт перетворився на «довгобуд». Надалі стан споруд почав погіршуватися. 

Лише у 2017 році завдяки сільській раді, яка власним коштом розробила проєктно-кошторисну документацію очікувана споруда отримала шанс бути завершеною. Будували за кошти місцевого бюджету, а також у рамках обласної програми економічного та соціального розвитку. Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян під час робочої поїздки у Богодухівському районі ознайомився з цим об’єктом, який наразі повністю готовий для введення в експлуатацію.

"Забезпечити для дітей безпечне та комфортне перебування у стінах школи – невідкладне завдання для влади. Спільно з органами самоврядування громади будемо розглядати можливості допомогти губарівській школі розпочати перший навчальний рік на належному рівні", – сказав Артур Товмасян.

Директор школи Катерина Кисіль показала Артуру Товмасяну приміщення нового навчального закладу, у тому числі гімнастичну залу, бібліотеку та комп’ютерний клас.

"Разом з тим, школа потребує спортивний майданчик, додаткове комп’ютерне та мультимедійне обладнання для кабінету англійської мови, меблі. Існує проблема  приведення до безпечного стану недобудованих корпусів, які не планується використовувати для освітнього процесу", – розповіла Катерина Кисіль. Відкриття нової школи відбудеться 1 вересня цього року. В закладі навчатимуться 95 дітей. 

Для краян пророблена робота є великим досягненням та великою гордістю. Адже, кожен розуміє наскільки важливою є освіта в час нестримно швидкого розвитку. Варто відзначити щирих ентузіастів у дійсно корисній справі.

Губарівка, Школа, Відкриття
Добавлено: 27-03-2021, 11:00
141

Похожие публикации


Наверх