Учень року - 2012Щорічно в нашій школі проходить конкурс «Учень року». 2012-й - не став винятком. Цього року в ньому взяло участь 10 школярів: учні 5 класу Тетяна Сухина, Оксана Сухина і Валентин Свінковський, 6 класу Юлія Ресіна, учениці 8 класу Владислава Бондаренко, Світлана Маковська, Марина Псар, Ганна Вишневська та учениці 9 класу Анастасія Котелевська і Наталія Нонь.

Вони стали учасниками конкурсних днів «Візитка», «Ерудит», «Моя тема», «Вірю - не вірю» та «Практикум». Учасники знайомили журі та глядачів зі своїми досягненнями та нагородами, розповідали про свої захоплення та уподобання. Конкурсанти здивували глядачів та вболівальників презентаціями своїх захоплень та інтересів. Спів, вишивка, художні роботи, орігамі - всі ці творчі роботи були представлені увазі глядачів. Крім того, вони виявили високі інтелектуальні здібності.

Журі було складно визначити переможця, бо їх виступи дивували і захоплювали. Але все ж таки у конкурсі має бути переможець. Звання «Учень року-2012» виборола учениця 9 класу Анастасія Котелевська (фото 2), яка вже третій рік поспіль є учасником конкурсу. І в цьому році досвід та серйозна підготовка допомогли учениці здобути перемогу. Сенека сказав: «Життя людини проявляється не в станах, а в діях». Тож дійте, пізнавайте нове і винагорода не примусить себе чекати. Анастасія Карлаш,голова громадської ради учнівського самоврядування Червононивської ЗОШ І-ІІ ст.
Добавлено: 24-03-2021, 12:40
109

Похожие публикации


Наверх