Виставка композицій та ікебан з осінніх квітів.У Богодухівському колегіумі №2 уже традиційною стала виставка композицій та ікебан з осінніх квітів.Вони - окраса нашого життя, вони зачаровують нас своїм п’янким ароматом і дивують палітрою кольорів. Квітами можна висловити свої почуття і емоції.

Так учні 8-А класу створили композицію «Святковий настрій», 7-В класу – « Чудові троянди», 7-А класу – «Трояндовий вальс осені» і змусили глядачів посміхатися, насолоджуючись красою і неповторністю троянд. Веселий, піднесений настрій викликала композиція 7-А класу « А ми удвох в одне дівча закохані». Незвичайне поєднання айстр і троянди запалює погляд, і очі сяють, пригадуючи по-справжньому цінні моменти життя.

Айстри – це прощальна посмішка осені. Саме вона була зображена у робота 8-А класу «Квіткова соната» та 7-В класу «Очей зачарування». Поєднання кольорів змусило подивитися на ці звичайнісінькі квіти по-новому.Ікебана учениці 8-Б класу Пахучої Марини «Прихід осені» зачарувала різнобарв’ям кольорів, відображаючи неповторність, загадковість та багатство осені. А 8-А клас перетворив квіти на живих істот.

Композиція «Дівоча краса – довга коса» передає образ гарної української дівчини. В роботі «Подарунок» маленькі майорчики, цікаво визираючи з корзини, ніби нашіптували: «Ми ось які гарненькі, подивіться на нас». На згадку про тепле літнє сонечко 8-В клас виготовив композицію під назвою «Сонечко сяє», а учні 7-Б класу створили ряд букетів про красу рідного краю.

Не менш креативними були роботи учнів 9-10 класів. Різноманітність квітів, декоративних трав, аксесуарів, прекрасне оформлення – все це радувало око відвідувачів виставки. Информация Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Добавлено: 24-03-2021, 12:40
94

Похожие публикации


Наверх