Вона розмовляє з квітами- Зранку вийду у свій квітник і запитую: «Як ви, мої дорогенькі?». А вони у відповідь мені посміхаються, піднімають настрій, - так говорить про свої квіти жителька Куп’євахи Г.А.Яценко. Те, що Галина Андріївна любить квіти - видно з першого погляду: вони у неї доглянуті, розмаїті, у її дворі – справжній казковий квітковий рай. Яких тут тільки квітів не побачиш! Тільки - но зійде сніг

- У Яценків зацвітають проліски, поті - тюльпани, нарциси, бульдонеж, бузок, флокси, піони… А зараз тут - і майори, і троянди, і флокси, і лілії, і клематиси, і петунії, і папороть… А чорнобривці і айстри- то взагалі окрема історія і любов з дитинства. Напевно, через те, що ці традиційні українські квіти вирощувала на городі вже покійна мама.

- Ви б приїхали, коли зацвітуть жоржини - це краса, яку не описати, - говорить Галина Андріївна.

- Вони ростуть якраз біля вікна у кімнату, тож вранці як загляне ця чудова квітка до мене у вікно - одразу світліє на душі. Господиня любить дарувати радість і рідним, друзям, сусідам, роздаючи їм насіння, саджанці, та й самі квіти.

- А ось жодну троянду ніколи не зріжу- рука не піднімається, бо це ж цариця квітів, - говорить Г.А.Яценко, з ніжністю дивлячись на красивучу пишну троянду (на фото), саджанець якої подарував їй син.

- А, взагалі, я люблю кожну свою квітку, вони всі незрівнянні.
Добавлено: 24-03-2021, 12:40
8

Похожие публикации


Наверх