Богодухівщино, мій краю рідний...Відзначення 21-ї річниці незалежності України пройшло у Богодухові під знаком оглядів-конкурсів, ярмаркування, музики і веселощів. Здавалося, центральна площа міста перетворилася у такий собі музей під відкритим небом, де чого тільки не було! Ще на початку святкування зі сцени на площі жителів Богодухівщини і гостей краю привітали з Днем незалежності, побажали всіляких благ - голова Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлий, голова районної ради Д.К.Тризна, в.о. міського голови, секретар ради Н.І.Олексенко, наш земляк О.М.Біловол.

Почесною грамотою Богодухівської районної державної адміністрації та Богодухівської районної ради було нагороджено: завідувача стоматологічним відділенням КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня В.П.Масалітіна, директора ТОВ «Богодухівський молзавод» А.М.Мігуліна, комерційного директора ТОВ «Рибоконсервний завод «Екватор» М.Д.Радченка, вчителя історії Богодухівського колегіуму №2 С.М.Рідкокашу, керівника гуртків центру дитячої та юнацької творчості, майстра декоративно-прикладного мистецтва Л.Г.Романенко. Подяку одержав Забродівський сільський голова В.Л.Надолинний. Цього дня також було урочисто вшановано матерів-героїнь Богодухівщини: О.О.Бугайову, Н.Ф.Волкову, В.М.Гарбуз, В.В.Нечай. Посвідчення, квіти, подарунки…Матерів-героїнь з Богодухова привітала і в.о.міського голови Н.І.Олексенко, вручила подарунки. Урочисто пройшло і вручення паспортів юнакам і дівчатам нашого краю, яким виповнилося 16 років: Артуру Бондаренку, Антону Грищенку, Поліні Калюжній, Івану Кіпті, Дмитру Ковалю, Анастасії Рубцевій, Івану Ханасу. А після урочистостей почалося саме святкування – широке і веселе. Місцеві ради представили такі чудові експозиції, що не передати словами: були і облаштовані світлиці, і колодязь-журавель, і плетені тини, і копиця сіна, і навіть сторожова вежа…

Не говорячи вже про виставки виробів майстрів народного мистецтва і неперевершені святкові столи з різноманітними наїдками і напоями. Керівники району і наш земляк Олександр Біловол обійшли кожну експозицію, поспілкувалися з громадами, відзначили високий рівень підготовки кожної ради. Сільські, селищні і міська рада доклали максимум зусиль, щоб гідно представити свої громади на районному огляді-конкурсі «Барви Богодухівщини». Можна лише уявити, як важко було журі визначити кращих. Отож, у конкурсі «Селянське подвір’я» гран-прі справедливо одержала міська рада (в.о. міського голови Н.І.Олексенко). Експозиція міської ради справді була просто незрівнянною! Міська рада на чолі з в. о. міського голови Н.І.Олексенко створили на площі таке собі містечко, де сучасне перепліталося з минулим. Перше місце в огляді-конкурсі одержала Сазоно-Баланівська сільська рада (голова – Є.Л.Малайдакова), друге – Петропавлівська сільська рада (голова – В.М.Стойчик), третє – Сіннянська сільська рада (голова – Л.А.Білуха)У номінації «Ексклюзивна презентація місцевої ради» перемогу одержала Зарябинська сільрада, «Найоригінальніша презентація місцевої ради» - Вінницькоіванівська сільрада, «Самобутність у презентації місцевої ради» - Полково-Микитівська сільрада, «Найкращий садівник –городник району» - Червононивська сільрада, «Найкращий народний умілець району» - Павлівська сільрада, «Артистизм учасників у презентації місцевої ради» - Шарівська селищна рада. Грамоти за активну участь одержали Забродівська, Івано-Шийчинська, Кленівська, Куп’єваська, Степнянська, Хрущово-Микитівська сільські ради. На всіх переможців чекали грамоти, квіти, подарунки… Під час церемонії нагородження голова журі, заступник голови райдержадміністрації П.М. Гурін (фото 3, справа) зазначив: - Це святкування вкотре довело, що якщо влада на своєму місці – то і громада сильна, має результат. Член журі, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Л.В.Клочко говорить: - Кожна місцева рада заслуговувала особливого визнання. Тож дуже важко було визначити переможця. Але конкурс є конкурс. Мене особисто дуже порадували цього разу сільські ради, зокрема, Хрущово - Микитівська, Івано-Шийчинська та інші, не говорячи вже про переможців! Користуючись нагодою, хочу подякувати керівникам району – В.М.Бєлому і Д.К.Тризні за те, що постійно підтримують культурні і спортивні заходи, через що й маємо такий високий рівень їх проведення.

У конкурсі «Пиріжкова толока» місця розподілилися таким чином: I місце - Богодухівська міська рада, II місце – Сазоно-Баланівська сільська рада, III місце – Полково Микитівська сільська рада. А як виступали самодіяльні артисти! Тринадцять клубних закладів району, аматори з Володарівки – усі дивували своїми виступами. А пісні у виконанні Володимира Ярошенка були просто неперевершеними. В.о. міського голови, секретар ради Н.І.Олексенко ( гран-прі) – на фото у центрі - вручила коровай із зображенням герба Богодухова начальнику відділу культури і туризму Богодухівської РДА А.М.Волошко (на фото зліва).

Добавлено: 24-03-2021, 12:40
10

Похожие публикации


Наверх