Huawei шпигувала за користувачами за замовленням китайського урядуДругий за величиною в світі виробник телекомммунікаціонного обладнання стежив за користувачами по всьому світу за замовленням китайського уряду. Про це в інтерв'ю the Australian Financial Review повідомив колишній глава ЦРУ і АНБ Майкл Хейден (Michael Hayden).

Як пише газета, у американських спецслужб достатньо доказів того, що Huawei передавала конфіденційну інформацію китайській владі. Huawei, заснована в 1987 році колишнім офіцером Народно-визвольної армії Китаю Жень Чженфеем (Ren Zhengfei), неодноразово заперечувала, що пов'язана з китайським урядом або військовими, або отримує від них фінансову підтримку. Керівник служби з глобальної кібербезпеки Huawei Джон Саффолк (John Suffolk) назвав слова Хейдена «необгрунтованими наклепницькими зауваженнями». Він запропонував йому та іншим критикам надати докази звинувачень, якщо такі є. «Huawei задовольняє комунікаційні потреби більше третини населення планети і наші клієнти мають право знати, що ці звинувачення є необгрунтованими.

Прийшов час або викласти все, або заткнутися», - заявив він в електронному листі агентству Reuters. Майкл Хейден в даний час займає пост голови компанії Motorola Solutions, яка постачає сканери штрих-кодів, RFID-рішення, радіостанції, мікрокіоски і програми, пов'язані з управлінням виробництвом. Huawei і Motorola Solutions протягом декількох років були залучені до судового розгляду з питань інтелектуальної власності. Заява про причетність Huawei до шпигунства на китайський уряд послідувала через день після того, як британська влада заявила, що збираються перевірити безпеку телекомунікаційного центру Huawei в південній Англії. У жовтні 2012 року Палата представників США закликала американські фірми припинити співпрацю з китайськими Huawei і ZTE, попередивши, що Китай може використовувати обладнання, вироблене компанією, щоб шпигувати за певними процесами комунікації.
Huawei, смартфони, користувачами, китайський уряд, Шпигували
Добавлено: 24-03-2021, 12:40
67

Похожие публикации


Наверх