Японці хочуть виробляти свої авто в УкраїніЯпонські дипломати докладають максимум зусиль для налагодження процесу виробництва японських автомобілів в Україні. За словами посла Японії в Україні Саката Тоічі, він мріє про появу в Україні бази японського автомобільного виробництва, передає газета «День».

На думку дипломата, японські автовиробники зможуть робити автомобілі в Україні і поставляти їх на ринки Росії, Кавказу, країн Східної Європи. Головною проблемою на даному етапі є поганий інвестиційний клімат. За словами Тоічі, якщо в країнах Європейського Союзу працюють 260 підприємств з японським капіталом, то в Україні їх всього 40.

Дипломат упевнений в тому, що Україні вдасться досягти своєї мети і стати членом ЄС, що допоможе поліпшити ситуацію з припливом іноземних інвестицій. Міністерство економічного розвитку і торгівлі запрошує японських автовиробників будувати автозаводи в Україні. Таке бажання висловив керівник відомства Ігор Прасолов після зустрічі з послом Японії в Україні Тоічі Саката на початку літа.

За словами Прасолова, наша країна відкрита для обговорення та готова рухатися назустріч партнерам. Україна готова створювати всі умови для того, щоб на території країни будувалися заводи і випускалися автомобілі відомих японських марок. Вже зараз вносяться зміни до законодавчих актів України, які дозволять створювати індустріальні парки, що зможе залучити інвесторів.

Нагадаємо, з 13 квітня в Україні почали діяти спеціальні мита на імпортні автомобілі. До вже існуючої 10-відсоткової ставки на ввезення іномарок додається спеціальне мито незалежно від країни виробництва автомобіля. Для автомобілів з об'ємом двигуна від 1 000 до 1 500 куб. см. мито складе 6,46%, для автомобілів з об'ємом двигуна від 1 500 до 2 200 куб. см. - 12,95%. Додатковим митом не обкладаються автомобілі з бензиновим двигуном більшого чи меншого обсягу, а також дизельні авто, електрокари і гібриди.
Добавлено: 24-03-2021, 12:40
6

Похожие публикации


Наверх