”Шарівчанці” – 35Лети, здіймайся, народна пісне. Нещодавно в Шарівському СБК відбулося свято української пісні, присвячене 35-річчю утворення фольклорного колективу «Шарівчанка». Колектив святкував свій ювілей. Може, це і невелика часточка у плині часу, та для колективу – це солідний вік.

Йшли роки, колектив розправляв свої крила, набирався досвіду та майстерності, представляючи своє селище на конкурсах та фестивалях. Учасники колективу –це люди, які закохані в пісню, у яких є велике бажання творити, дарувати прекрасне і світле, які люблять і цінують українську народну пісню. У виконанні колективу пролунали журливі, ліричні, веселі, запальні пісні, які об‘єднували їх з глядачами. У цей день учасники колективу отримали багато теплих вітань і побажань.

Колектив привітали селищний голова А.О Бабак, і вручив учасникам подяки. За значний внесок у розвиток самодіяльного мистецтва та з нагоди 35-річниці створення фольклорного ансамблю «Шарівчанка». Завідувач сектора культури РДА А.М. Волошко, депутат обласної ради О.В. Львова, засновник і організатор колективу «Шарівчанка» О.І. Кулакова привітали колектив з ювілеєм теплими словами і подарунками. Цей колектив по праву заслужив визнання і повагу не тільки у глядачів, а й колег по пісні.

Учасники ансамблю «Дивоцвіт» та фольклорний колектив «Джерельце» привітали своїх колег піснями, танцювальний ансамбль «Юність» подарував танок. Учасники народного фольклорного колективу «Шарівчанка» щиро дякували всім за теплі вітання, глядачам за гучні оплески, а селищному голові А.О Бабаку ще й за тепло в будинку культури. Низький уклін і дяка - учасникам колективу, що були всі ці роки з нами і радували своїм співом. Зі святом вас, шановні учасники народного фольклорного колективу «Шарівчанка»! Л. КОНДРАТЕНКО, художній керівник
Добавлено: 24-03-2021, 12:40
12

Похожие публикации


Наверх