6 грудня - 25 років Збройним Силам УкраїниСаме в цей день 1991 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про Збройні Сили України», а тодішній Міністр Оборони України генерал-полковник Морозов К.П. урочисто з трибуни Верховної Ради склав урочисту Присягу на вірність українському народові.

На той час на території нашої держави розміщувалася величезна кількість озброєння та бойової техніки, включаючи ядерну зброю, чисельність особового складу становила близько 700 тис. чол. Паралельно зі становленням та розбудовою молодої незалежної Української держави проходило становлення нашого війська. Нелегкий і тернистий шлях пройшли наші Збройні Сили за цей час.

Були злети і падіння, невдала, а іноді й непрофесійна, так звана оптимізація війська. Але події на Сході України привернули увагу всього суспільства, керівництва держави до питання створення дійсно професійної, добре навченої, озброєної та боєздатної армії сучасного зразка. В даний час ми бачимо ті суттєві переміни, які відбулися в Збройних Силах.

Не дивлячись ні на що, наша армія стала мобільною, дійсно боєздатною, готовою виконувати завдання за призначенням. Особовий склад пильно стоїть на захисті суверенітету та територіальної цілісності України. Богодухівський об’єднаний міський військовий комісаріат є місцевим органом військового управління, що забезпечує виконання законодавства з питань військового обов’язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації в особливий період людських і транспортних ресурсів на території нашого району.

Особовий склад Богодухівського ОМВК поздоровляє всіх ветеранів військової служби, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України з професійним святом. Бажаємо всім міцного здоров’я, спокою, добра та злагоди. І нехай ваші знання та досвід використовуються тільки в мирний час! Зі святом вас, шановні друзі!
Добавлено: 24-03-2021, 12:40
7

Похожие публикации


Наверх