Коли влада і громада разом - виграють усіНе можна передати словами позитивних емоцій дітлахів, які аж світилися радістю під час урочистого відкриття дитячих майданчиків у Богодухові. Така знакова подія стала святом без винятку для усіх жителів мікрорайонів Мусійки (вул. Руднєва) і Щоглівка (Семенів Яр).

На урочистості прибули віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голова постійної комісії облради з питань бюджету Л.П.Немикіна, голова Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлий, голова Богодухівської райради Д.К.Тризна, в.о. міського голови Н.І.Олексенко, Почесний громадянин міста, директор Богодухівського електромеханічного заводу, депутат районної ради М.Б.Пушкар, депутати міської ради.

Особливу атмосферу святковості створювали вихованці ДНЗ №7 на чолі зі своєю завідувачкою Н.В. Назаренко. Наша газета уже розповідала читачам про міський конкурс міні-проектів «Влада та громада –разом!», в якому сім проектів стали переможцями. Як повідомила на урочистостях Н.І.Олексенко, саме ідея голови обласної ради Сергія Чернова провести у 2012 році обласний конкурс міні-проектів надихнула і міську раду організувати подібний конкурс у Богодухові.

Тож з метою підтримки громадських ініціатив Богодухівською міською радою з 10 квітня по 20 травня поточного року було проведено конкурс міні-проектів з облаштування дитячих майданчиків у мікрорайонах міста «Щасливе дитинство». - Учасники конкурсу показали свою зацікавленість в облаштуванні куточків відпочинку для дітей, - розповідає в.о.міського голови. – Самі готували майданчики, встановлювали елементи, висаджували квіти, дерева, облаштовували і оздоблювали куточки. Причому працювали і діти, і дорослі. Міська рада підтримала місцевого товаровиробника і замовила Богодухівському електромеханічному заводу обладнання для майданчиків - гойдалки, грибки, гірки, лавочки, пісочниці та ін. на загальну суму понад 60 тис. грн. І тепер перед нами - така краса, - з гордістю розповідала Наталія Іванівна. –Впевнена, що ми й надалі продовжуватимемо проведення конкурсів міні-проектів «Влада та громада –разом!» в різних напрямках благоустрою рідного міста, адже тільки спільно, громадою ми можемо вирішити наболілі питання. Найактивніших учасників і помічників проекту було нагороджено подяками.

Так, на Мусійках подяки міської ради отримали: Юрій Задорожній, Людмила і Юрій Кобці, Ольга Оничко, заступник голови районної ради ветеранів, депутат міської ради Іван Омеляненко; у Семеновому Яру: Василь та Наталія Дмитришини, Олександр і Катерина Лобойки, Віктор і Олена Остахови, Олег і Тетяна Юхни. Вітаючи жителів Мусійок і Семенового Яру із визначною подією, Людмила Немикіна від імені голови обласної ради Сергія Чернова висловила вдячність за небайдужість та ініціативність, яку проявили богодухівці. - Переконана, що влада та громада обов’язково повинні діяти разом. Ми сьогодні бачимо, як радіють малюки, а це - головне. Ініціатива має йти саме від самих мешканців, адже хто, як не вони знають нагальні потреби. Сподіваюсь, що і у наступному році обласний та міський конкурси міні-проектів знайдуть своє продовження у нових ідеях.

Думаю, що депутатський корпус облради зробить усе для того, щоб фінансування обласного конкурсу міні-проектів було збільшено, - зауважила Л.П.Немикіна та підкреслила, що у серпні та вересні відбудеться відкриття багатьох об’єктів у всіх районах області, які стали переможцями обласного конкурсу, в тому числі і проект ДНЗ № 7 «Вікна для «Теремка». Щиро вітали дітлахів, їхніх батьків і рідних, жителів мікрорайонів очільники району – В.М.Бєлий і Д.К.Тризна. Висловили також подяку на адресу голови Харківської облдержадміністрації М.М.Добкіна і голови облради С.І.Чернова за постійне впровадження різноманітних проектів для розвитку громад, постійну підтримку районів. - Діти - наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, - звучало з уст Володимира Миколайовича і Дмитра Кириловича. - Ми дорослі, повинні робити все можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним. Всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість, забезпечити дотримання прав дитини, створювати їм належні умови - святий обов’язок усього суспільства, держави, кожного з нас. Наші прагнення створити дітям гідні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Адже діти – наше майбутнє, а значить - майбутнє України.

 4 липня відбулося урочисте відкриття ще одного дитячого майданчика - в районі вулиць Гоголя-Короленка. Цей проект був втілений у життя саме завдяки перемозі жителів у міському конкурсі міні-проектів «Щасливе дитинство». Тепер дітлахи, які мешкають на цих вулицях, мають змогу проводити свій вільний час на новому ігровому майданчику.

І батьки, і діти багато потрудилися, щоб цей майданчик було облаштовано. Неодноразово проводилися суботники по підготовці об’єкта - адже на місці нинішньої «радості малечі» була захаращена місцина. В.о.міського голови Н.І.Олексенко підкреслила, що зростає активність жителів Богодухова, які реальними справами допомагають рідному місту, роблять його ще кращим. За активну участь, ініціативу та наполегливість у реалізації цього проекту і створенні майданчика подяками міської ради нагороджено Миколу та Оксану Сухинів, Наталію Москаленко, Галину та Тетяну Никоненко. Одразу після перерізання символічної стрічки діти почали освоювати ігрову територію. - Тепер важливо все це підтримувати в гарному стані, - зазначила Наталія Іванівна. – Але я впевнена, що саме тут проблем не буде. Ми побачили громадську свідомість людей і дуже вдячні кожному, хто брав участь у цій благородній справі – облаштуванні дитячого майданчика. Відкриття дитячих майданчиків продовжуються.

Нові ініціативи богодухівців чекають на втілення, а влада та громада разом зроблять наше місто ще кращим. Cпільне фото на згадку про відкриття майданчика. Мікрорайон «Мусійки», вул. Руднєва. Проект «Мрії дітей втілимо в життя». Довгоочікуваний момент – перерізання святкової стрічки. Дитячий майданчик в районі вулиць Гоголя –Короленка відкрито. Надія Григорівна Нестеренко з онучкою Настенькою радіють відкриттю дитячого майданчика в с. Мусійки. Семеноярців об’єднав проект «Все-для дітей!» Катерина Лобойко – одна із тих, хто брав найактивнішу участь в облаштуванні майданчика у с. Семенів Яр. Її чудові розписи і вироби додають куточку атмосфери казковості.
Добавлено: 24-03-2021, 12:39
9

Похожие публикации


Наверх