Дитячий будинок-інтернат в Дободухові відремонтують за кошти обласного бюджету

Майже 2,5 мільйони гривень з обласного бюджету піде на ремонт системи опалення, водопровідної мережі та башти артезіанської свердловини Богодухівського дитячого будинку-інтернату. Таке рішення було прийнято у ході пленарного засідання  IV сесії VIII скликання депутатами.

Після відвідання закладу головою Харківської обласної ради Артуром Товмасяном було зроблені висновки стосовно ситуації, яка склалась на даний час. На зустрічі з працівниками інтернату ознайомився з проблемними питаннями дитячого будинку і пообіцяв знайти можливість їх вирішити.

«В цьому закладі доглядають за дітьми та молодими людьми, які потребують особливої уваги. З ними працюють справжні професіонали. Обласна рада не може стояти осторонь будь-яких проблемних питань. Ми працюємо задля того,  щоб покращити рівень життя жителів Харківщини», - сказав Артур Товмасян.

У Дитячому будинку-інтернаті знаходяться діти з інвалідністю віком від 4 до 18 років та особи з інвалідністю до 35 років з порушеннями фізичного, інтелектуального розвитку та психічними розладами, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду та медичної допомоги. В інтернаті проживає 133 вихованці, з яких 33 діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. У відділенні паліативного догляду 40 вихованців та підопічних.

Очікувані ремонтні роботи суттєво покращать умови життя юних громадян. Адже, вони заслуговують на достойне ставлення та особливо потребують захисту та допомоги.

Похожие публикации


Наверх