Зі святом, колеги!Всі вони дуже різні, зі своїми характерами, манерами поведінки, але всіх їх об’єднує одна мета – це бажання полегшити страждання хворих. І тому сьогодні, в день свого професійного свята, медичні працівники приймають привітання та щирі слова подяки за свою нелегку повсякденну працю.

Незважаючи на постійний дефіцит фінансів, працівники медичної галузі району працюють стабільно, постійно підвищуючи свій професійний потенціал і виконуючи основні завдання, які стоять перед галуззю, а саме: зниження показників дитячої смертності, захворюваності з тимчасовою втратою працездатності, первинного виходу на інвалідність, захворюваність на онкопатологію та туберкульоз, зменшення показника смертності населення, особливо в працездатному віці та багато інших показників.

За підсумками діяльності за 25-ма показниками медична галузь району посіла загальне 4 місце серед 27 районів області і міст обласного значення і 2 місце в області по роботі сільських медичних закладів.Багато чого позитивного відбулося за цей рік.

По-перше, це те, що наша лікарня визначна однією з 10 міжрайонних медичних центрів для надання медичної допомоги населенню Краснокутського та Богодухівського районів. Завдяки цьому лікарня отримала нове сучасне обладнання на загальну суму 1 млн.150 тис. грн., 13 найвіддаленіших ФАПів отримали дистанційні системи «Телекард» для передачі електрокардіограм в область та отримання своєчасної інформації від фахівців-кардіологів про подальшу тактику ведення хворих.

По-друге, районна лікарня отримала статус притрасової лікарні і включена до складу резерву медичних закладів, які будуть надавати медичну допомогу вболівальникам під час проведення футбольного матчу на Євро-2012.

По-третє, в районі створений єдиний медичний простір, завдяки чому сільські медичні заклади з підпорядкуванням сільським та селищним радам перейшли до центральної районної лікарні, що вже сьогодні має свої позитивні моменти. Це - своєчасна виплата заробітної плати, забезпечення всіх сільських медичних закладів медикаментами та засобами медичного призначення для надання невідкладної медичної допомоги населенню, яке обслуговується, відкриття пунктів продажу лікарських засобів на базі ФАПів та амбулаторій сімейної медицини, забезпечено покращення матеріально-технічного стану цих закладів.

Отримано 36 фельдшерських сумок з необхідним медичним обладнанням. Розпочата підготовка функціонування сільських медичних закладів в опалювальний сезон 2011-2012 років. Створення єдиного медичного простору надало можливість своєчасно здійснювати виїзди по обслуговуванню населення завдяки безперебійному забезпеченню паливно-мастильними матеріалами автомобілів швидкої допомоги та амбулаторій сімейної медицини. З метою наближення медичної допомоги мешканцям села в районній лікарні створені бригади лікарів для проведення профілактичних оглядів дорослого та дитячого населення, якими згідно з графіками здійснено 72 виїзди, де оглянуто всього 4757 людей, із них 2964 дитини.

За цей рік покращилось кадрове забезпечення: колектив лікарів поповнило два сімейних лікарі, крім цього, підготовлені фахівці з дитячих інфекційних хвороб, дитячої анестезіології та реанімації, лікар – неонатолог, спеціаліст з ультразвукової діагностики, 4 лікарі стоматологи-ортопеди. Велика робота проводилась по медичному обслуговуванню ветеранів війни. Завдяки коштам, які надійшли з Державного бюджету, 18 ветеранів війни прооперовані з приводу катаракти в м. Харків. 38 ветеранам проведено зубопротезування, ветерани війни та інваліди загального захворювання, які страждають на зниження слуху, отримали 44 слухових апарати.

В ці святкові дні особливо хочеться подякувати лікарям, які вже багато років сумлінно працюють в районі. Це М.М. Діхтяренко, С.Д. Сироватка, Є.А. Слісаренко,Н.М. Гузіна, А.С. Костенко, З.О. Тур, В.М. Мостовий, Б.Г. Гребінник, А.В. Лагодюк, Н.С. Охмат, В.П. Масалітін, поруч з яким працюють і добре зарекомендували себе молоді лікарі І.О. Козюра, А.М. Михайлюченко, Т.А. Напрієнко, Т.О. Тесленко, С.О. Олейников. Важко собі уявити повсякденну працю лікарів без молодшого персоналу, який завжди поруч і з усією відповідальністю виконує призначення лікарів. Це медичні сестри: Л.М. Білозор, В.О. Філіппова, Н.П. Поддубна, Л.О. Назаренко, Ю.І. Рубцова, Н.О. Кісєль, С.В. Цапенко, І.М. Сергієнко, молодші медичні сестри: Т.О. Веремейчик, М.І. Вакуленко, лаборанти - Т.В. Торяник, О.І.Усата.Велику вдячність висловлюємо медичним працівникам первинної медико-санітарної допомоги сільських медичних закладів: лікарям - Г.Г. Надженко, В.І. Степанко, В.П. Олефіру, фельдшерам - Т.Б. Коваленко, В.Г. Трусенко.

Необхідно відмітити лікарів і фельдшерів відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги: Л.Б. Повойко, О.В. Степаненко.Важко уявити щоденну працю без працівників інформаційно-аналітичного відділу лікарні, без статистиків, інспекторів відділу кадрів, без працівників пральні, харчоблоку, бухгалтерії. Хто хоча б раз був на території лікарні, той бачив кам’яні гірки, квітники, фруктові дерева, декоративні кущі, альтанки. Все це зроблено з метою покращення самопочуття наших хворих завдяки ініціативі водіїв централізованого гаража, за допомогою працівників господарчої служби, молодшого персоналу відділень стаціонару. Тільки за весну цього року на території лікарні висаджено саджанці 60 берізок та горіхів, 50 яблунь, 10 слив, 10 аличі, 40 кущів чорної смородини та 5 кущів калини, 25 уксусних дерев.

Сподіваємось, що невдовзі біля лікарні розквітне сад, і вся ця оточуюча природа буде сприяти більш приємному перебуванню в лікарні та швидшому одужанню хворих.Приємною подією цього року було відновлення роботи районного Товариства Червоного Хреста, який очолила енергійна, щира, чуйна жінка з чарівною посмішкою, медсестра за фахом - Ірина Анатоліївна Чайка. За досить незначний час існування завдяки саме їй в районі було проведено цілу низку благодійних акцій, спрямованих на допомогу хворим дітям, хворим на туберкульоз та ін. Взаємодія районного Товариства Червоного Хреста та районної лікарні йдуть тільки на користь нашому населенню, особливо поодиноким людям похилого віку, тяжкохворим.

З кожним роком розширюється коло медичних працівників, які можуть не тільки добре працювати за фахом, але й займатися справами, приємними до душі. І саме в цьому році народився чудовий колектив – театр «фольк - шоу «Забава», який відстоював честь районної лікарні на обласному конкурсі «Співоча моя Слобожанщина» та став дипломантом конкурсу, посівши почесне 3 місце серед медичних колективів районів області, а 4 червня були запрошені на заключний гала-концерт, який відбувся в академічному театрі опери і балету. Це був яскравий незабутній виступ, в якому брали участь і лікарі, і молодший медичний персонал. Такі заходи завжди позитивно впливають і на щоденну працю, і на покращення морального стану в колективі. Тож, шановні! Щиро вітаємо вас з вашим професійним святом – Днем медичного працівника. Бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, щедрої душі, теплоти в серці, співчуття до чужого болю, терпіння, затишку в ваших оселях і всього найкращого.

АДМІНІСТРАЦІЯ ЦРЛ
лікарні, закладів, допомоги, лікарів, медичні, хворих, лікарі
Добавлено: 24-03-2021, 12:40
107

Похожие публикации


Наверх