ДЕНЬ РЯТІВНИКА – це свято сильних і відважних людейДень рятівника відзначається щорічно 17 вересня, адже саме в цей день православна церква вшановує Пресвяту Богородицю Неопалима Купина. Цей чудотворний образ, як і рятувальники, захищає людей від пожеж та іншого лиха й допомагає їм у тяжку хвилину. Оберігати державу та її громадян від пожеж і надзвичайних ситуацій завжди було благородною справою.

Тож, беручи до уваги значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справі ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, захисту життя і здоров'я людей, Указом Президента України від 12.09.2008 встановлено свято - День рятівника. Державна служба з надзвичайних ситуацій України недаремно має гасло "Запобігти. Врятувати. Допомогти". Воно відображає нелегкі будні рятувальників.

Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод - ось далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – служби 101. Рятувальники на світлині – це особовий склад третього караулу 51-ДПРЧ Богодухівського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області. У своїй роботі рятівники є відповідальними, до своїх обов’язків ставляться старанно. Як говорять самі працівники, рятівник – це не просто професія, це життєве покликання.
Життя міста, День рятівника, свято, 17 вересня, захист
Добавлено: 24-03-2021, 12:39
114

Похожие публикации


Наверх