Діти наші - квіти нашіЩороку, у перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

У цей день кожен повинен замислитися і подивитися на дітей, які поруч. Кожен повинен зробити для своєї дитини свято. Як добре, що у нашому місті є дитячі майданчики, де малеча може активно і цікаво провести час. Чудові гойдалки, гірки, пісочниці – це все є забавою для дітей. Сюди приїздять навіть дітки із сіл разом зі своїми батьками. Причому на дитячих майданчиках, особливо у центрі міста, завжди – і вранці, і вдень, і ввечері багатолюдно. Діти з сімей Федьків (с. Максимівка) та Натальїних (на фото) з превеликим задоволенням відпочивають на дитячому майданчику, що в центрі міста.

Тож зі святом вас, всі дітлахи Богодухівщини! Будьте щасливими! ФАКТ. На Богодухівщині проживає 7156 дітей до 18 років. Информация Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Життя міста, Богодухів, Діти, Свято, Діти наші квіти
Добавлено: 24-03-2021, 12:39
151

Похожие публикации


Наверх