Невже ми варвари?Здається, зовсім недавно всі ми були свідками урочистого відкриття відреставрованого дитячого парку «Перемога». Було все: і вітання мера міста, і веселе дитяче свято з виставою та іграми.

Всі ми були дітьми, і у той час таких майданчиків у нас не було, хоча всі ми мріяли поїхати до Харкова і відвідати всі атракціони в парку ім.Горького. Свого часу в Богодухові було відкрито дитячий парк «Перемога», де були і машинки, і фонтан, і працював кіоск, який торгував морозивом і напоями, діти із задоволенням забиралися в кабіну трактора, вертольота, автобуса, які стояли на майданчику цього парку.

Звичайно, після відновлення роботи цього парку, всього ( за браком коштів) відновити не вдалося. Але й так для дітвори було гарне місце для відпочинку.. Багато хто говорить про здоров’я нації, здоровий спосіб життя, але здоров’я нації починається з вагітної жінки і з тієї маленької дитини, яка гратиметься на цьому майданчику. Більше того, цей дитячий майданчик є місцем розвитку дитини, а також місцем спілкування матерів, бабусь.

Та пройшло не так багато часу – і в парку багато чого змінилося. Не впізнати дитячих атракціонів – всі вони обписані, дошки одірвані, лавочки зламані, урни для сміття погнуті, сміття розкидане по всьому парку ( хоча урни майже біля кожної лавочки), окремих гойдалок взагалі не стало. Хтось навіть поцупив тротуарну плитку. А коли вже готувався цей матеріал, то у парку сталася ще одна прикра подія- невідомі розмалювали макет військового катера.Працівники «Благоустрою» не встигають ремонтувати лавочки, відновлювати тротуар. До свята Перемоги лавочки відремонтували, плитку поклали.

Тож давайте берегти те, що зроблене для наших дітей і онуків, особливо це стосується молоді, яка любить «відпочивати» в цьому парку по ночам. Замисліться над тим, невже після вас, як після варварів, залишаться лише розвалені дитячі майданчики?! Информация Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Варвари, дитячий, парк, реставрація, Богодухів
Добавлено: 24-03-2021, 12:39
123

Похожие публикации


Наверх