Харківщина перейшла в зелену зону карантину за ковід-показниками, – МОЗХарківська область за індикаторними показниками відповідає зеленому рівню епідемічної небезпеки поширення коронавірусу.

Харківська область на 9 червня за рівнем захворюваності на коронавірус відповідає зеленому рівню небезпеки, свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Рівень захворюваності становить 58 на 100 тис. населення, що нижче встановленого показника у <75 на 100 тис. населення; коефіцієнт виявлення випадків інфікування становить 2,6% при допустимому <4%; тестуванням охоплені 732 особи на 100 тис. населення (допустимий показник ≥ 300 на 100 тис. населення); рівень госпіталізації становить 18,1 на 100 тис. населення (допустимий - ≤60 на 100 тис. населення); динаміка госпіталізацій дорівнює -27,2%; завантаженість ліжок із киснем – 30,3%.


У коментарі "Суспільному" 8 червня директорка Харківського лабораторного центру — головна санлікарка області Любов Махота зазначила, що кількість підтверджених випадків інфікування коронавірусом на Харківщині за тиждень зменшилася у 15 разів.

"Область на сьогодні повністю відповідає "зеленому" рівню епіднебезпеки, але ми не повинні розслаблятися, ми повинні й надалі дотримуватися всіх протиепідемічних заходів. І, напевно, ще буде хвиля, враховуючи недостатній рівень вакцинації", — сказала Махота.

Похожие публикации


Наверх