Харківщина отримала чергову партію вакцини Pfizer, чекає на AstraZeneca, – ОДАХарківська область отримала 11 тисяч доз вакцини Pfizer.

Харківська область в ніч з 1 на 2 червня отримала чергову партію вакцини проти коронавірусу Pfizer, повідомив під час брифінгу заступник голови Харківської обладміністрації Михайло Черняк.

"Є відповідний регламент постачання, - сказав Черняк. - Вона приходить у відповідних умовах, дотримується холодовий режим і є відповідний термін, у який має використовуватися ця вакцина. Списки людей готові, обсяг визначений".

За його словами, Харківська область отримала 11 тисяч вакцини Pfizer, вже з завтрашнього дня розпочнеться активна фаза вакцинації. У тому числі щеплення пройдуть медичні працівники, освітяни.

Крім того, регіон очікує 38 500 доз вакцини AstraZeneca для проведення повторного щеплення.
"Поступово буде збільшуватися кількість каскадним методом різних вакцин, що надходитимуть на територію області, тому можливості для щеплення будуть збільшуватися постійно", - сказав Черняк.

Він нагадав, що на території області використовуються чотири вакцини: CoviShield, AstraZeneca , CoronaVac, Pfizer. Загалом область вже отримала 20 900 доз CoviShield, 18 600 доз AstraZeneca , 27 040 доз CoronaVac, 7 020 доз Pfizer.
Добавлено: 2-06-2021, 15:22
112

Похожие публикации


Наверх