Ляшко передав "привіт" трьом регіонам, які порушили алгоритми МОЗ і досі мають залишки препарату CoviShieldСтаном на 23 квітня у трьох областях України – Харківській, Одеській та Запорізькій – досі не були використані всі наявні дози вакцини проти коронавірусу CoviShield від AstraZeneca з першої отриманої партії

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я та головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час брифінгу.

"Хотів би наголосити і передати публічний привіт трьом очільникам департаментів охорони здоров’я, зокрема, Харківської, Одеської та Запорізької областей", – сказав він.

За словами Ляшка, станом на сьогодні це – єдині області, які порушили алгоритми Міністерства охорони здоров’я і досі не використали вакцину CoviShield від AstraZeneca з першої отриманої партії.

"Сьогодні ми вже перетнули позначку в 500 тисяч проведених щеплень. І наше завдання було використати всю вакцину з першої партії до 9-15 квітня. Ми бачимо, що станом на сьогодні в цих трьох областях є залишки вакцини, які не використовуються", – пояснив він.

Ляшко зауважив, що з наступного тижня будуть проведені певні моніторингові візити у ці регіони для "оцінки потенційних проблем". 
"Подивимося, чому там не використовуються ці вакцини", – підсумував урядовець.

Нагадаємо, 21 квітня стало відомо, що в Україні зареєстрували корейську COVID-вакцину від AstraZeneca.

Крім того, у МОЗ повідомили про чергове збільшення інтервалу між двома щепленнями вакциною виробництва AstraZeneca – до 12 тижнів. 
23 квітня до України прибув літак із другою партією вакцини проти коронавірусу від AstraZeneca, виготовленої на південнокорейському майданчику. Вона налічує 367 200 доз препарату AstraZeneca-SKBio, які Україна отримала у межах ініціативи COVAX.
Добавлено: 23-04-2021, 10:30
280

Похожие публикации


Наверх