Служить в армії Катюша…Знаю цю дівчину з дитинства, можна сказати, з пелюшок. Бо свого часу жили по сусідству, вона ходила в одну групу дитсадка і в один клас з моєю донькою. Знаю, що закінчила медколедж…

І ось нещодавно у соцмережі мені приходить лист: «Тьотю Таню, а я зараз в АТО…» Я не могла повірити, що ця тендітна юна дівчина зробила такий важкий крок, який не кожному дорослому чоловіку під силу. Але так і є. Катерина Авруцька зараз бере участь у антитерористичній операції. Служить вже три місяці в 25-й ОМПБ «Київська Русь» парамедиком. - Чому вирішила піти в армію? – запитую у землячки. - Вдома гідну роботу за спеціальністю важко знайти, а в АТО зайві медики не бувають. – говорить дівчина. – Тільки тут я зрозуміла, настільки важка і відповідальна робота медика. Адже від його вчасної і професійної допомоги повністю залежить життя людини, тим паче в умовах війни. - Катюшо, чи були у тебе за ці три місяці екстремальні випадки порятунку солдат? - Нещодавно була аварія, коли військова «таблетка» зіштовхнулася з військовим «Уралом», було четверо тяжкопоранених, але, дякувати Богу, ми встигли вчасно надати допомогу і довезти до лікарні, всі лишилися живі.

Катя розповіла, що рішення піти в армію «визріло» у неї ще раніше, тож з легкістю для себе прийняла рішення служити там, де потрібна її допомога найбільше. Звичайно, усі рідні переживають за неї, і в той же час пишаються, що виховали таку людину, таку патріотку України. Друзі теж гордяться, телефонують, підтримують. Тут, в армії, у землячки з’явилися нові друзі, яких вона називає побратимами. - Армія навчила мене більше цінувати дружбу і вірити у її безкорисливість. Тут кожен стоїть один за одного горою, готовий у будь-яку хвилину прийти на допомогу. Від душі хочеться побажати сміливій дівчині побільше приємностей у житті, щастя і гармонії. А всім, хто зараз служить в АТО, - миру і якнайшвидше повернутися додому живими-здоровими.
Катюша, Армія
Добавлено: 24-03-2021, 12:40
73

Похожие публикации


Наверх