Не спасував перед труднощамиДекілька слів хочеться сказати про нашого земляка з смт. Шарівка, солдата Руслана Вікторовича Хававку, який проходить строкову військову службу в Одеській області, смт. Рені, в Державній прикордонній службі України.

Він обіймає посаду молодшого інспектора прикордонної служби 3-ої категорії. Руслан був призваний на службу одним із перших весною 2016 року. Служба юнаку подобається, і він закликає майбутніх захисників Вітчизни не пасувати перед труднощами, адже тільки у військовому колективі людина пізнає дійсну військову дружбу, взаємодопомогу та почуття колективізму і більше цінує своїх батьків. Тож побажаємо Руслану Вікторовичу армійської вдачі, здоров’я та мирного неба.

Донедавна ми з вами жили у мирній країні та безпечно забули, що таке війна. А зараз майже кожну українську родину так чи інакше торкнулося полум’я війни. І тепер у слова «Слава Україні-Героям Слава!» ми всі вкладаємо надзвичайно глибоке значення, бо промовляючи їх, ми згадуємо всіх загиблих героїв та шануємо живих.

В цей день ми також відзначаємо велике християнське свято - День Покрови Пречистої Божої Матері. Бажаю всім поколінням захисників Вітчизни миру, спокою, сімейного благополуччя! А. ЗАВАДА, військовий комісар Богодухівського ОМВК
Шарівка, Руслан Вікторович Хававк
Добавлено: 24-03-2021, 12:40
63

Похожие публикации


Наверх