Богодухівські таеквондисти - кращі!Кожна людина хоче бути здоровою. Всім відомо, що запорукою здорового життя є заняття спортом. І як добре, що і в нашому невеличкому містечку в дітей є можливість займатися спортом, зокрема, таеквондо. Якщо поспілкуватися із батьками, діти котрих відвідують цю секцію, можна почути багато схвальних відгуків, розповіді про те, з яким задоволенням діти відвідують заняття. Є і певні досягнення дітей.

І це не лише перемоги на змаганнях обласного рівня, зелені та жовті пояси, які мають хлопчаки. Найважливіше те, що діти стали більш впевненими в собі, відповідальними, вміють ставити мету та досягати її. Саме це можна побачити, побувавши на змаганнях. Підтвердженням того, що нашим дітям подобається секція таеквондо є постійне збільшення кількості бажаючих відвідувати тренування. З кожним роком до секції приходять все нові та нові вихованці. Але хлопчики не лише спільно тренуються – вони також разом і відпочивають. У 2012 році незабутнім враженням став відпочинок та тренування у літньому спортивному таборі на березні Чорного моря, в якому вони були разом із своїм тренером. На нашу думку, велика заслуга у всьому - тренера, майстра спорту Олексія Юрійовича Даньшина. Мабуть, для більшості хлопчаків, які займаються у секції з таеквондо, він став взірцем. Справді, дуже добре, що його вихованці хочуть бути схожі не на якогось героя із фільму, а на реальну людину, яка поруч, яка може в будь-яку хвилину дати пораду, підтримати. Є такий вислів, що людина, котра не рухається вперед – котиться донизу. Тож дуже приємно, що Олексій Юрійович, незважаючи на те, що він вже тренер, і сам постійно тренується, бере участь у змаганнях, а його вихованці з нетерпінням чекають, коли він приїде та розповість про свої перемоги.

А наостанок хочеться зазначити, що за всіма перемогами, досягненнями стоїть нелегка праця як тренера, так і хлопчаків на тренуваннях. Ми, батьки учнів, хочемо привітати і хлопців, і тренера з Днем захисника Вітчизни та побажати здоров’я, терпіння, нових досягнень на нелегкому шляху перемог.
Газета Маяк, Богодухів, Новини Богодухова, Здоров'я, День захисника вітчизни
Добавлено: 24-03-2021, 12:39
22

Похожие публикации


Наверх