У Марини — три медалі!

По-справжньому “золотим” видалось літо для випускниці Петропавлівської ЗОШ І-ІІ ст. Марини Лихольот, яка на водній базі “Буревісник” м. Києва на першості України з академічного веслування серед юнаків і дівчат 1998-99 р.р. народження завоювала три золоті медалі. Вона перемогла в одиночці на дистанції 1500 м серед 25 учасників, а також в класі четвірок і вісімок посіла І місце, отримавши золоті медалі та виконавши нормативи кандидата у майстри спорту. Педагогічний та учнівський колективи пишаються досягненнями випускниці та бажають їй нових спортивних досягнень. Ми теж приєднуємось до побажань земляків і напередодні Дня фізкультурника зичимо Марині високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого краю. Нехай її приклад буде взірцем для юних жителів Богодухівщини. В цей святковий день щиро бажаємо усім спортсменам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!
Добавлено: 24-03-2021, 12:27