В Україні перевірять отримувачів субсидій: Інспектори ходитимуть по будинкахМіністерство соціальної політики має намір перевірити отримувачів субсидії: планується масове проведення інспекцій у домівках тих, хто претендує на бюджетні гроші, чи вже їх отримує.

Про це пише проект постанови Кабміну.

Зазначається, що це буде здійснено з метою визначення, чи дійсно всі ті дані, які вніс субсидіант для отримання соціальної підтримки, є правдивими.

Наголошується, що громадянам, які перешкоджатимуть таким перевіркам, можуть призупинити надання субсидії.

Раніше стало відомо, що українці, яким досі не перепризначили субсидії на оплату комуналки, ризикують отримати гроші за травень та червень з запізненням. Як пояснили у Мінсоцполітики, процес не завершився через органи представників влади на місцях, які "не забезпечили дотримання вимог порядку призначення житлових субсидій на наступний період".

Відомство вже звернулося до Асоціації міст України з проханням скоординувати роботу місцевої влади з перепризначення субсидій. У міністерстві не уточнили, в яких саме містах виникли затримки. 

Як відомо, оновлені правила видачі субсидій передбачають, що більшості громадян провели автоматичний перерахунок. Йдеться про 2,5 млн домогосподарств, що становить 85% одержувачів допомоги на оплату комуналки. Решті 15% треба звернутися в місцеві центри соцзахисту і надати документи особисто до 1 жовтня. Після перерахунку субсидію все одно призначать з травня цього року заднім числом.
Добавлено: 19-07-2021, 16:52
94

Похожие публикации


Наверх