На пляжах Харківщини виявили ротавірус та антиген гепатиту А


У річці Уди в Харківській області виявили антигени вірусів гепатиту А.

У Харківській області оновили карту нерекомендованих для купання місць, повідомили у ДУ "Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб".

За результатами досліджень встановлено, що у воді Петренківського водоймища у Харкові, ставку "Копань" у Богодухові та річці Уди в смт Золочів Богодухівського району виявлені антигени ротавірусів, що свідчить про наявність збудника ротавірусної інфекції. У воді річки Уди в смт Золочів також виявлені антигени вірусів гепатиту А.

Лікарі не рекомендують купатися у даних водоймах.

Водночас результати повторних вірусологічних досліджень свідчать про відсутність збудника ротавірусної інфекції в річці Берестовій в смт Зачепилівка та Краснограді.

На даний час у зв’язку з перевищенням нормативного вмісту лактозопозитивних кишкових паличок залишаються актуальними рекомендації щодо обмеження купання на пляжах Олексіївського лугопарку, гідропарку "Удянський", Журавлівського гідропарку, Безлюдівського та Петренківського водоймищ, на річці Берестовій у місті Краснограді та на ставку пляжу "Комсомольський" поблизу смт Кегичівка.
Добавлено: 19-07-2021, 16:15
250

Похожие публикации


Наверх