На Харківщині бійці ДСНС за тиждень врятували трьох людейУ Харківській області протягом тижня рятувальники здійснили 323 виїзди на гасіння пожеж та ліквідацію надзвичайних подій.

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України в Харківській області.

За даними рятувальників, упродовж тижня, з 26 квітня по 3 травня, підрозділи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області цілодобово несли бойове чергування та оперативно реагували на надзвичайні події, пожежі, інші виклики.

Протягом зазначеного періоду рятувальники Харківського гарнізону ДСНС 323 рази виїжджали за сигналом "Тривога". Із них 184 виїзди на ліквідацію пожеж та загорянь (з них понад 100 пожеж в екосистемах), 28 раз рятувальники виїздили для надання допомоги населенню та на дорожньо-транспортні пригоди, 26 раз – для знешкодження вибухонебезпечних предметів, 9 — на чергування, 76 – інші виїзди.
 
Внаслідок пожеж загинула 1 особа, ще 5 постраждало, з них 1 дитина. Завдяки оперативним діям підрозділів ДСНС під час ліквідації пожеж було врятовано 3 особи і евакуйовано з небезпечних зон 37.
 
Піротехніки ДСНС знешкодили 37 боєприпасів часів Другої світової війни, серед яких 22 артснаряди, 14 мінометних мін і 1 граната.

Похожие публикации


Наверх