Чоловік ледве не здав на металобрухт … мінометну мінуВ Богодухівському районі чоловік приніс додому мінометну міну часів Великої Вітчизняної війни. Щоправда він до останнього думав, що знайшов кусок ржавої труби, який в подальшому планував здати на металобрухт. 56-річний житель одного с сіл Богодухівського району, повертаючись з лісу побачив, що з землі сторчить кусок ржавої металевої труби.

Недовго думаючи він витягнув його, відчистив від землі і, з метою в подальшому здати на металобрухт, забрав до свого господарства. Дільничними працівниками міліції під час подворового обходу з метою розкриття крадіжки раніше зареєстрованої в журналі єдиного обліку Богодухівського РВ, було виявлено факт зберігання мінометної міни. Яким же був його подив, коли вдома, працівники міліції розглядаючи знахідку більш уважно, повідомили чоловіку, що він тримав у руках не трубу, а заржавілу мінометну міну калібру 82 мм часів Великої Вітчизняної війни. Дану міну було знешкоджено та залишки після знищення надані на дослідження, де згідно висновку експерта НДЕКЦ при ГУМВС України дійсно виявились корпусом мінометної міни, виробництва СРСР.

Корпус мінометної міни містив заряд бризантної вибухової речовини – аметол, масою 400 гр. Слідчим відділом Богодухівського РВ відкрито кримінальне провадження за ст. 263 ч. 1 КК України, санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років. А працівники міліції вкотре попереджують: якщо ви знайшли бойові снаряди не поспішайте їх піднімати, а тим більше нести додому. Повідомити про небезпечну знахідку відповідні служби. Цим ви збережете здоров’я та життя не тільки собі, а й оточуючим.
Мінометна міна, часів другої світової війни, Богодухівщина, Богодухівський район
Добавлено: 24-03-2021, 12:34
38

Похожие публикации


Наверх