Небезпечна служба за покликом серця15 квітня - свято, котре об’єднує мужніх та сміливих, відважних та сильних, тих, хто щодня працює на одному із головних напрямків роботи зі злочинністю – День співробітників карного розшуку. Кожного дня працівники карного розшуку доводять свій високий рівень професійної майстерності. На їхні плечі покладено розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів. Ця робота для справжніх чоловіків, котрі знають ціну людського життя.

Карний розшук – оперативна служба, орган дізнання органів внутрішніх справ в Україні, у завдання якої входить попередження, припинення, розкриття злочинів які готуються, або вже скоєних злочинів загальнокримінальної спрямованості, розшук осіб, які приховуються від слідства і суду, безвісно зниклих громадян, встановлення особи невпізнаних трупів, – говорить начальник сектора карного розшуку Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області майор міліції Володимир Олександрович Никоненко.- Користуючись нагодою, хочу побажати колегам, щоб робота завжди приносила задоволення. Щоб у кожного завжди була оперативна вдача, адже це для працівників карного розшуку дуже важливо. Хай у вас, колеги, не буде негараздів на роботі та в сім’ї. Нехай не зникає бажання працювати задля спокою мешканців рідного міста.

Сьогодні в секторі карного розшуку Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області працюють старший оперуповноважений СКР РВ капітан міліції В’ячеслав Володимирович Грищенко, оперуповноважені СКР: капітан міліції Іван Олександрович Цілюрік, ст.лейтенант міліції Валерій Ігорович Пазущан, лейтенант міліції Олександр Олександрович Басараб та помічники оперуповноважених СКР: старшина міліції Роман Миколайович Лузанов та Олександр Петрович Єщенко.
15 квітня, карний розшук, свято, поліція, відважні
Добавлено: 24-03-2021, 12:33
100

Похожие публикации


Наверх