Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Росіяни вибрали три талісмана для Олімпіади в Сочі

Автор: alex від 27-02-2011, 23:17
  • 0
Росіяни вибрали три талісмана для Олімпіади в Сочі


Леопард, Білий ведмедик і Зайчик стали талісманами зимових Олімпійських ігор 2014 року в Сочі за підсумками голосування, яке завершилося в суботу ввечері. Результати були оголошені в ефірі програми "талісманом. Сочі-2014. Фінал" на Першому каналі.

У голосуванні міг взяти участь будь-який житель Росії. У фіналі конкурсу до кожного з варіантів талісмана було присвоєно унікальний номер телефону, на який учасники голосування могли зателефонувати або відправити SMS-повідомлення.

У суботу раніше стало відомо, що з конкурсу вибув Дід Мороз. Таке рішення було ухвалене у зв'язку з тим, що талісман стає власністю Міжнародного олімпійського комітету (МОК), а Дід Мороз є символом Нового року в Росії.

Потім з боротьби вибули Лучик і Сніжинка, які були обрані талісманами Паралімпійських ігор, і коло претендентів скоротився до восьми варіантів. Трійка переможців набрала в цілому 62% голосів, при цьому якби був обраний один переможець, то їм би став Леопард, що отримав 28% голосів. За Білого ведмедика проголосували 18%, за Зайчика - 16%.

Незадовго до оголошення результатів ведучий програми Іван Ургант оголосив, що всього проголосувало більше мільйона чоловік.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.