Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Чемпіонат світу-2018 пройде в 13 російських містах

Автор: Sokol від 3-12-2010, 02:05
  • 0
Чемпіонат світу-2018 пройде в 13 російських містахЧемпіонат світу з футболу в 2018 році пройде в Росії! Про це оголосив увечері 2 грудня президент ФІФА Йозеф Блаттер. Російська заявка перемогла у впертій боротьбі.

За бортом залишилися Великобританія, Бельгія і Нідерланди, Португалія та Іспанія - переможець останнього мундіалю. Заповітний кубок і сертифікат - в руках російської делегації.

Раніше всі делегації, в тому числі російська, представили в Цюріху останні презентації - показали ролики, присвячені майбутньому чемпіонату. Росіяни виступали останніми. Шанси у країн експерти оцінювали по-різному. Хтось говорив, що плюсів додали представницькі делегації. Хтось ставив в заслугу розвинену футбольну інфраструктуру деяких претендентів. Але як би там не було в цій суперечці перемогли наші сусіди.

Тепер про те, в яких російських містах пройде чемпіонат світу в 2018 році. Цих міст - 13: зрозуміло, в Москві і Санкт-Петербурзі, також у цьому списку - Калінінград, Ярославль, Нижній Новгород, Саранськ, Казань, Самара, Єкатеринбург, Ростов-на-Дону, Волгоград, Краснодар і Сочі.

Цікаво, що команди 12 з цих 13 міст коли-небудь виступали у вищому російському дивізіоні, і тільки Саранська «Мордовія» не піднімалася вище першої ліги.

На даний момент повністю до турніру готові московські "Лужники". Будуються стадіони у Пітері і Сочі. Орієнтовно всі об'єкти будуть здані в експлуатацію до 2013 року і вже абсолютно точно зможуть прийняти змагання в 2018 році.

Презентація російської заявки відбулася о 14 годині за московським часом. Підтримати заявку до Цюріха приїхав міністр спорту і туризму Віталій Мутко, а також зірки російського спорту.

За право організувати турнір в 2018 році також боролися Бельгія і Нідерланди, Іспанія і Португалія (обидві заявки спільні) і Англія. Претендентами на ЧС-2022, крім Катару, були Австралія, Південна Корея, США і Японія.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.