загрузка...

Українці стали переможцями авторалі Prime Yalta Rally 2010.

Автор: alex від 15-09-2010, 00:32
  • 0

10-13 вересня в Ялті проходило щорічне, що стало вже традиційним для Кримського півострова змагання - авторалі Prime Yalta Rally 2010, яке є етапом Кубка Європи з авторалі.

У церемонії відкриття взяв участь голова організаційного комітету гонок, президент Автомобільної федерації України Євген Червоненко, спрогнозували під час прес-конференції, що в наступному році Prime Yalta Rally стане етапом Чемпіонату світу з ралі.

У гонках взяли участь 64 екіпажі професійних гонщиків з 14 країн.

За підсумками змагання Кубок Президента України і титул переможця шостого етапу Чемпіонату України і етапу Кубка Європи з авторалі завоював екіпаж з Одеси - Ігор Чаповський і Андрій Ніколаєв на автомобілі Subaru Impreza, які в перший день перегонів фінішували лише на третій позиції абсолютного заліку.

Друге місце завоювали пілоти з Росії Дмитро Зорін і Поліна Мухіна також на Subaru Impreza.

Третє місце дісталося румунам Марко Темпістіні і Доріна Пульпея на Pegout 207.

Вперше Yalta Rally відбулося в 2005 році. У 2006 році трасі було присвоєно статус етапу Кубка Європи з одним з найвищих коефіцієнтів за класифікацією Міжнародної автомобільної федерації.

Переможці всіх шести щорічних ралі увічнюють на Алеї Слави на набережній Ялти. У наступному році Алею Слави поповнять відбитки рук переможців цього року Ігоря Чаповського і Андрія Ніколаєва. Крім того, до переможців вирішили приєднати також відбиток руки натхненника ялтинських гонок Євгена Червоненка