Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Наталля Корольова знову вийшла заміж (+ кліп)

Автор: alex від 4-09-2010, 18:55
  • 0
Наталля Корольова знову вийшла заміж (+ кліп)


21 серпня в одному з готелів на березі Середземного моря Наталка Корольова знову вийшла заміж. Останні вказівки персоналу готелю, уточнення святкового меню - всі останні приготування винуватиця свята узяла на себе.

Як це не дивно, нареченим виявився її законний чоловік Тарзан (Сергій Глушко). Таким чином зоряна пара вирішила відзначити річницю свого весілля.

Вони розписалися 7 років тому 21 серпня в Санкт-Петербурзі і з тих пір щороку відзначають цю подію таким нетрадиційним способом. Наталлі пощастило, що її приятелька має свій салон весільних платтів, тому турбуватися про вбрання вічній нареченій не доводиться.

"Весілля" влаштовують в різних красивих місцях то в Москві, то в Майямі. Сьому річницю вони відзначили на Кіпрі – острові богині любові Афродіти - в компанії родичів і близьких друзів. "Ой, як же я люблю бути нареченою", - не може стримати своїх емоцій співачка.

Така любов до пишних весільних свят пояснюється комплексом співачки. Річ у тому, що в першому браку з композитором Ігорем Николаєвим вона не випробувала всієї радості бути нареченою. Не було ні білосніжного плаття, ні фати, ні весільного букета. Жених запросив співробітників загсу додому, де їх розписали тихо і без всяких пишних торжеств.

Після цього Корольова захотіла, щоб весілля у неї було щороку. У їх сім'ї з Тарзаном є ще пам'ятна дата – 4 травня. "День абрикосового варення" ми відзначаємо щороку 4 травня. Це наше з Сергієм досить інтимне свято. Коли ми познайомилися, у нього удома було лише абрикосове варення і чай", - згадує Корольова.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.