Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Україна отримала право провести дитяче Євробачення-2013

Автор: Sokol від 18-07-2013, 00:04
  • 0

Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2013Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2013Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2013 відбудеться 30 листопада. Право прийняти конкурс завоював Київ. Свято пройде в Національному палаці "Україна". Цю новину повідомили у прес-службі Європейської мовної асоціації.

За словами виконавчого супервайзера Євробачення Владислава Яковлєва, цього року буде декілька новацій у шоу. Зокрема, вводяться друга і третя премії конкурсу. Українська співачка Анастасія Петрик, яка виграла дитяче Євробачення-2012 з піснею "Небо", повернеться в цьому році на конкурс.

Двогодинний конкурс для глядачів буде транслюватися в прямому ефірі 30 листопада 2013. Конкурсанти виконають на очах у мільйонів телеглядачів по одній пісні, а переможця виберуть голосуванням журі та глядачів з країн-учасниць.

Інтерес з боку трансляторів по всій Європі залишається високим. Деякі з них вже завершили процес відбору, а інші в даний час шукають виконавця у віці від 10 до 15 років, який візьме на себе честь представляти свою країну.

Конкурс відкритий тільки для  трансляторів, які є членами Європейської мовної спілки (European Broadcasting Union). Дата закриття для подачі конкурсних робіт - п'ятниця, 16 серпня.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.