Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Тіна Кароль: «Я пишаюся своєю сім'єю»

Автор: alex від 5-01-2013, 21:25
  • 0

Співачка Тіна Кароль підвела підсумки 2012 року.

Випробування славою - одне із самих нелегких. Через це розбито чимало сердець і доль. Успіх будь-якого роду дуже підступний, і важливо віддавати собі звіт в тому, що відбувається, не відриватися від землі і пам'ятати своє минуле. Людина, яка не пам'ятає свого минулого, не має майбутнього. Популярність швидкоплинне, але так цінна для артиста, і найскладніше - втримати її на протязі багатьох років. Це не кожному вдається, але й гідні не всі. Але саме за це шанувальники цінують артиста і поважають його.

Для мене це не предмет гордості. Будь-які нагороди - це, можливо, якась відмітка моїм старанням і констатація досягнутих цілей, але не більше. В першу чергу я пишаюся своєю сім'єю, своєю музикою. Пишаюся тим, що можу дозволити собі експерименти у творчості, як ніхто інший, можу мати принципову позицію виступати тільки в живу. Пишаюся своїми музикантами і всім колективом ... І, звичайно ж, найбільше пишаюся своїм сином.

В першу чергу я дуже вимоглива до себе, тому вимоглива і до своєї команди. Можливо, саме тому в моєму колективі працюють виключно професіонали з багатим досвідом і стажем на сцені. Мені особливо і вимагати від них нічого не треба, вони самі ставляться до своєї справи серйозно і відповідально. Взяти, приміром, хоча б клавішника в моєму колективі: чотири червоних диплома, два з них Кельнської консерваторії - не думаю, що таке дається кожному.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.