Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Кличко і Квартал-95 стали найбагатшими зірками України

Автор: alex від 6-12-2012, 09:51
  • 0

Сукупний дохід 25 найуспішніших знаменитостей оцінюється в 80 мільйонів доларів.Журнал Forbes-Україна назвав найдорожчих і популярних зірок українського шоу-бізнесу.

При складанні рейтингу враховувалися доходи знаменитості за рік, увага до неї преси та інтерес в інтернеті.Очолила рейтинг Forbes Студія Квартал-95, незважаючи на друге місце по доходах, - в цьому їм допоміг високий інтерес з боку ЗМІ та інтернет-користувачів.

Боксер Володимир Кличко, який займає друге місце в загальному рейтингу і перше за доходами, цього року випередив по заробітках старшого брата, провівши три переможних поєдинки і заробивши за кожен не менше 4 мільйонів доларів. Віталій Кличко посів п'яте місце.

Третій рядок у рейтингу Forbes Україна посіла співачка Ані Лорак. Її найбільше люблять інтернет-користувачі - за запитами в Яндексі вона на першому місці. На сторінках ЗМІ вона також часта гостя і займає третє місце по згадках.

Також до десятки найдорожчих і популярних зірок українського шоу-бізнесу за версією Forbes потрапили Андрій Шевченко, Потап і Настя, Святослав Вакарчук, ВІА Гра, Андрій Воронін та Анатолій Тимощук.

Сукупний дохід 25 найуспішніших знаменитостей видання оцінило в $ 80 млн. Майже половина цієї суми припадає на трьох учасників рейтингу - боксерів Володимира і Віталія Кличків, а також Студію Квартал-95.

У початковий список були відібрані 75 українських зірок кіно, естради, спорту, музики, телебачення. При підрахунку доходів знаменитостей Forbes враховував обсяг гонорарів, отриманих в період з 1 листопада 2011 року по 1 листопада 2012 року.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.