Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Солистка «ВИА Гры» отсудила 100 тысяч рублей у Андрея Малахова

Автор: alex від 16-07-2012, 21:18
  • 0
Московський суд частково задовольнив позов однієї з солісток музичного колективу "ВІА Гра" Альбіни Джанабаєвої про стягнення шести мільйонів рублів компенсації з одного з глянцевих журналів. Головним редактором видання є телеведучий Андрій Малахов.
"Суд постановив частково задовольнити позов Джанабаєвої, стягнувши за порушення права на приватне життя компенсацію за моральну шкоду в розмірі 100 000 рублів, в іншій частині позову відмовити. Рішення може бути оскаржено протягом десяти днів", - оголосила резолютивну частину суддя Марина Буторина.
Як повідомив раніше прес-секретар суду Олег Шассаев, Джанабаєва вимагала компенсацію за дві статті і фотографії до них. На думку співачки, журнал неправомірно втрутився в її особисте життя, а також допустив образливі висловлювання на її адресу.
Опубліковані матеріали, на думку співачки, завдали їй моральну шкоду. У позовних заявах Джанабаєва цитувала уривки з матеріалів, особливо образили її.
Альбіна назвала вигаданим те, що на світанку її кар'єри у ВІА Грі її бюст не був достатньо пишним, а щоб приховати це, вона використовувала білизну пуш-ап.
Також в одному з пунктів заяви артистка вимагала, щоб журнал Малахова використовував її фотографії тільки з її згоди. Але цю частину позову суд не задовольнив.
Серйозно зачепило зірку і те, що на сторінках видання її назвали "секс-символом". На думку Джанабаєвої, це "неоднозначно коментоване поняття".

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.