Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Альбіна Джанабаєва впала в депресію через Андрія Малахова

Автор: alex від 2-07-2012, 16:04
  • 85

Солістка популярного музичного тріо «ВІА Гра» Альбіна Джанабаєва подала судовий позов проти журналу Андрія Малахова «StarHit». Співачка вимагає від видання компенсацію в розмірі 6 млн рублів за шкоду, завдану її ділової репутації публікацією про її груди.

На думку Альбіни, журнал образив її честь і гідність, а також порушив недоторканність її приватного життя відразу у двох статтях. Джанабаєва обурена тим, що, згідно з даними «StarHit», її музична кар'єра почалася з відвідування пластичних хірургів, а коли стало ясно, що скромний другий розмір Альбіни не підходить під стандарти «ВІА Гри», вона створювала видимість пишних форм за допомогою «пуш-апов ».

Виконавиця обурена тим, що про неї пишуть, і не має наміру більше миритися. Журналісти вже не тільки не називають її секс-символом, а й висловлюються про її особисте життя та стосунки з чоловіками, дозволяючи собі давати Альбіні поради на цю тему: «Зв'язки з одруженим чоловіком - це шлях в нікуди. Якщо це Валерій Меладзе, то не для того він пішов від дружини, щоб одружитися на коханці. Навряд чи у Альбіни справа дійде до загсу, треба шукати іншого супутника життя ».

Після публікацій в журналі співачка засумувала і впала в затяжну депресію, а це означає, що збиток був нанесений не тільки її ділової репутації, але і її творчої активності. Словом, солістка «ВІА Гри» зрозуміла, що це все вона так не залишить: Джанабаєва вимагає у «StarHit» по два мільйони рублів за кожну статтю і по мільйону за перенесені «моральні та фізичні страждання».

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.