Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Так звані блукаючі планети цілком могли сформуватися самостійно

Автор: Sokol від 24-08-2013, 22:44
  • 85

Планети-ізгої, або так звані блукаючі планети, безцільно переміщаються по просторах всесвіту і не прив'язані до якої-небудь конкретної зоряній системі, на думку дослідників, цілком могли сформуватися самостійно, а не "відколотися" від магнітного поля якої-небудь зірки. Найближча до нас блукаюча планета під індексом CFBDSIRJ2149 була виявлена ??на відносно невеликому за космічними мірками відстані рівним 100 світлових років, володіє масою від 4 до 7 юпитерианских і у видимому світлі віддає тьмяним темно-червоним кольором.

Так звані блукаючі планети цілком могли сформуватися самостійно

Група астрономів з Швеції та Фінляндії, яка спостерігає за крихітними (знову ж за космічними мірками) темними хмарами - глобулеттамі в туманності Розетка, що є своєрідним домом для сотень таких хмар, дійшла висновку, що ці самі глобулетти, містять неймовірно щільні ядра, теоретично здатні коллапсіровать під власною вагою і породжувати блукаючі планети.

Деякі з цих хмар, по суті, є недооформівшіміся коричневими карликами, яких просто нічим підпалити, щоб перетворити на зірку. А зважаючи на найвищу швидкість переміщення глобулетт в туманності (приблизно складає 80 000 км/годину), деякі блукаючі планети попросту мають високі шанси там розбитися.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.