Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Розробники придумали скейтборд і ковзани в одному продукті (відео)

Автор: alex від 29-03-2015, 13:50
  • 85

Розробники придумали скейтборд і ковзани в одному продукті (відео)У комплект входить додаткова сполучна штанга, якою можна з'єднати обидва колеса. Компанія Hammacher Schlemmer розробила цікавий продукт під назвою The Sidewinding Circular Skates - це свого роду і скейтборд, і кільцеві роликові ковзани. Для того, щоб привести ковзани в рух, необхідно розмістити ступні ніг на платформах всередині кільцевої конструкції і рухатися тілом, як на скейтборд-лонгборді (принцип серпантину). Відштовхуватися від землі не потрібно. Головне, тримати рівновагу. Оскільки колеса незалежні один від одного, людина може легко виконувати хитромудрі рухи, нові трюки, розвертатися на місці. 

Йорданський дизайнер перетворив Maybach Exelero в машину для вбивств (4 ФОТО)

Автор: alex від 22-07-2014, 22:30
  • 0

Йорданський дизайнер перетворив Maybach Exelero в машину для вбивств (4 ФОТО)Йорданський дизайнер Халед Алкайед своєю останньою роботою вивів редактор Maya від Autodesk на зовсім інший рівень. Єдиний у своєму роді концептуальний спорткар Maybach Exelero перетворився на ультимативну військову машину. У його розумінні ексклюзивний автомобіль повинен бути оснащений гусеницями на задній осі і стволами, що стирчать звідусіль. Перед вами справжня машина для вбивств ціною в 8 мільйонів доларів. Проїде по будь-якій поверхні, відобразить будь-яку атаку і зрівняє із землею будь-якого ворога. Її арсенал складається з кулемета на капоті, двох спарених кулеметів в задній частині та ракетної пускової установки. 

Так звані блукаючі планети цілком могли сформуватися самостійно

Автор: Sokol від 24-08-2013, 22:44
  • 85

Так звані блукаючі планети цілком могли сформуватися самостійноПланети-ізгої, або так звані блукаючі планети, безцільно переміщаються по просторах всесвіту і не прив'язані до якої-небудь конкретної зоряній системі, на думку дослідників, цілком могли сформуватися самостійно, а не "відколотися" від магнітного поля якої-небудь зірки. Найближча до нас блукаюча планета під індексом CFBDSIRJ2149 була виявлена ??на відносно невеликому за космічними мірками відстані рівним 100 світлових років, володіє масою від 4 до 7 юпитерианских і у видимому світлі віддає тьмяним темно-червоним кольором.

Винахід року - їстівна упаковка від харків'янина

Автор: Solnishko від 20-09-2012, 12:27
  • 85

Винахід року - їстівна упаковка від харків'янинаВчений, співробітник української лабораторії генетики, біотехнологій і якості біосировини придумав створити упаковку для їстівних продуктів, яка б заміняла поліетилен. Нова оболонка на продукти харчування не тільки екологічно безпечна, але і може цілком згодиться для вашого бульйону. Розробку жителя міста Харкова вже офіційно зареєстрували і визнали в Україні. Приготування незвичайної плівки теж відбувається досить просто, а інгредієнтом тут виступає звичайний крохмаль, що виготовляється з жита, пшениці і кукурудзи.

Знайдено легендарне поселення вікінгів

Автор: alex від 23-07-2012, 21:45
  • 85

Знайдено легендарне поселення вікінгівНа кордоні Данії та Німеччини група датських археологів розкопала городище, зведене вікінгами в VIII столітті. Існує припущення, що ним може виявитися саме раннє поселення вікінгів в цих краях - знаменитий Сліасторп (Sliasthorp), згадуваний в хроніках Карла Великого. До сих пір його точне місцезнаходження залишалося невідомим. Городище існувало протягом 300 років - приблизно з 700-го по 1000-й роки, проте до теперішнього часу ніхто точно не знав, де воно розташоване.

Розроблено дисплей, який можна згорнути в рулон

Автор: alex від 25-06-2012, 20:12
  • 85
Розроблено дисплей, який можна згорнути в рулонКомпанія Plastic Logic розробила гнучкий кольоровий дисплей, розмір якого трохи менше формату A4. Він відображає більш 4000-х тисяч кольорів і може стати досить популярним у любителів технічних новинок. Віце-президент компанії Пітер Фішер стверджує, що це унікальна технологія. Кольоровий дисплей працює на основі технології «електронного паперу». На відміну від конкуруючих розробок, які використовують скляний світловий фільтр, дисплей Plastic Logic застосовується пластикова основа для всіх компонентів, в тому числі - світлового фільтру. Екран можна зігнути будь-яким чином під час роботи, і це ніяк не вплине на якість зображення.

Айкідо для комара - проходячи крізь краплі

Автор: alex від 11-06-2012, 16:28
  • 0

Айкідо для комара - проходячи крізь крапліНещодавно американські біологи з'ясували, що комарі дуже цікаво взаємодіють з краплями води, коли літають в дощ. Вони просто вміють проходити крізь краплі без шкоди для власного здоров'я. Саме тому масивна крапля, яка може розплющити комара, не в змозі завдати йому шкоди. Цьому навику позаздрили б усі майстри айкідо! Цікаво, що часто вчений може досить докладно відповісти на якесь фундаментальне питання (наприклад, розповісти про те, як влаштований Всесвіт) і винувато розвести руками тоді, коли його запитають про якусь нісенітницю.