Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


"В Україні немає свободи слова" - Литвин

Автор: Sokol від 27-09-2010, 05:56
  • 0
"В Україні немає свободи слова" - Литвин«У нас немає свободи слова. Якщо раніше одиниці журналістів не продавалися, то тепер тільки одиниці принципових. Іноді достатньо поглянути на назви тих чи інших видань, і буде ясно, як вони піднесуть інформацію. Звичайно, це не стосується присутніх», заявив Литвин перед громадськістю міста Південне Одеської області.

На думку Литвина, в Україні має відбутися «серйозний діалог, як жити далі в ситуації, що склалася» в засобах масової інформації.

Відзначивши, що «президент запропонував закон, згідно з яким може з'явитися справжнє незалежне телебачення», спікер парламенту висловив побоювання щодо «профанації в цьому питанні: навряд чи нам потрібна "галочка" в питанні про свободу слова».

Торкнувшись передвиборчої ситуації, Литвин спрогнозував, що виборчий список «Народної партії» в Одеську обласну раду очолить народний депутат України Сергій Гриневецький, а в цілому по Україні очолювана ним Народна партія набере до 10% мандатів у місцевих радах. Разом з тим він відзначив, що розуміє складність виконання цього завдання.

«На партійному з'їзді я говорив, що ми вже практично подарували 5% місць інших партіям, тому що деякі політичні сили дуже наполегливо пропонують нашим однопартійцям балотуватися по мажоритарних округах», - підкреслив лідер Народної партії.

Хто очолить список «народників» в Одеську міськраду, Литвин не назвав: «Я спеціально не цікавлюся списками кандидатів до місцевих рад, залишаючи право вирішувати ці питання однопартійцям на місцях».

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.