Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Україна відчує вплив реформ через 2-3 роки - Тігіпко

Автор: alex від 7-09-2010, 08:35
  • 0
Україна відчує вплив реформ через 2-3 роки - Тігіпко


Україна відчує позитивний ефект від економічних реформ через два-три роки, повідомив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко в програмі "Свобода слова" на ICTV у понеділок.

Президент України Віктор Янукович раніше пообіцяв проведення у країні системних реформ, метою яких є гуманізація суспільства, модернізація економіки і досягнення європейських стандартів життя. Частиною задекларованих реформ є реформування податкової та пенсійної системи країни, створення інвестиційного клімату. Деякі кроки уряду, спрямовані на реформування економіки, викликали жорстку критику з боку опозиції. Зокрема, опозиційні сили вимагають прийняття закону про мораторій на підвищення тарифів для населення і пенсійного віку.

"Для того, щоб ми отримали віддачу, необхідно два-три роки, для того, щоб ми побачили економічне зростання, який почне працювати на просту людину", - сказав Тігіпко.

За його словами, вже зараз економіка країни демонструє позитивну динаміку, але громадянам країни доведеться "перетерпіти" період реформ і ті непопулярні кроки, які робляться в цьому напрямку.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.