Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


У Німеччині почнуть судовий розгляд з приводу тотального стеження спецслужб США за громадянами та дипломатами

Автор: Sokol від 9-07-2013, 23:20
  • 0

Обама та МеркельУ Німеччині стартує судовий розгляд з приводу тотального стеження спецслужб США за німцями, вперше озвучене скандально відомим колишнім співробітником ЦРУ Едвардом Сноуденом. Зокрема журналістам одного з найвідоміших щотижневих журналів Німеччини "Шпігель" вдалося отримати доступ до деяких документів, що розкриває масштаби стеження, здійснюваного в Німеччині Агентством національної безпеки США (АНБ).

АНБ систематично відстежувала і записувала інформацію про телефонні розмови та спілкуванні громадян в Інтернеті (на місяць до півмільярда комунікаційних з'єднань тільки в Німеччині), скануючи електронні листи, текстові повідомлення, що відправляються за допомогою мобільних телефонів і запис чатів. Також АНБ прослуховувала дипломатичні представництва Євросоюзу в Вашингтоні і Нью-Йорку, розміщуючи "жучки" в офісах, а також здійснюючи підключення до комп'ютерних мереж. Всі отримані метадані, що включають інформацію про те, які виклику або інформаційні з'єднання були вироблені і коли, зберігаються в штаб-квартирі АНБ у Форт-Міді, розташованому недалеко від Вашингтона в окрузі Колумбія, біля міста Лаурел в штаті Меріленд.

У Німеччині мають намір в самий найближчий час почати судовий розгляд з приводу цього без малого безпрецедентного стеження. Формальна підстава для нього вже знайшлася - заяву про порушення кримінальної справи, подано до судових органів землі Гессен, причому, судячи з усього, подібних заяв буде чимало.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.