Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Оточення Тимошенко в паніці

Автор: Sokol від 12-06-2010, 05:46
  • 0
Оточення Тимошенко в паніціПро політичні репресії сьогодні кричать ті, хто намагається уникнути кримінальної відповідальності за фінансові махінації з державними коштами, вважає народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов.

«Оточення Тимошенко в паніці. Аудит фінансово-економічної діяльності органів державної влади України у 2008-2009 роках і в I кварталі 2010 року американської юридичною компанією Trout Cacheris може поставити хрест на "обліко моралє" Тимошенко в ділових і політичних колах Заходу», - сказав він.

На думку нардепа, це призведе до того, що перед екс-прем'єром зачиняться двері в кабінети впливових західних політиків, тому спілкуватися з Ю. Тимошенко стане поганим тоном, свідченням нерозбірливості у відносинах. «А на Заході зустрічі з одіозними політиками завдають шкоди не тільки політичній кар'єрі, а й бізнесовим справах», - підкреслив він.

М. Чечетов висловив упевненість, що вердикт американської юридичної компанії Trout Cacheris з приводу роботи попереднього уряду буде остаточним для європейських політиків і не стане піддаватися сумніву.

«А тепер спрогнозуйте ставлення до Тимошенко ПАРЄ, Ради Європи, Європейської партії, громадських організацій після того, як аудит підтвердить те, що мільйонам українців вже давно відомо. Тобто, що угрупування Юлії Володимирівни, захопивши владу, займалося не питаннями розвитку країни, а дерибаном державних коштів. Після такого викриття не тільки політики, а й бізнесмени не погодяться спілкуватися з Тимошенко», - заявив він.

Крім того, М. Чечетов зазначив, що висновки Trout Cacheris стануть серйозним аргументом для Феміди США. «А це значить, що, опинившись на американській території, Тимошенко може скласти компанію своєму колишньому подільнику», - резюмував він.

Нардеп також не виключив, що наступного тижня опозиція спробує дискредитувати роботу аудиторської компанії і спробує створити слідчу комісію з питань розслідування законності укладання Кабміном угоди про перевірку діяльності попереднього уряду.

5 травня Кабінет міністрів прийняв рішення залучити американську компанію Trout Cacheris для перевірки ефективності використання бюджетних коштів урядом Юлії Тимошенко в 2008-2009 роках та I кварталі 2010 року.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.