Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Україна підписала меморандум з НАТО і Туреччиною

Автор: Sokol від 6-05-2010, 22:51
  • 0
Україна підписала меморандум з НАТО і ТуреччиноюСьогодні в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулася церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних Сил Турецької Республіки та Штабом Верховного головнокомандувача об'єднаних збройних сил НАТО в Європі щодо обміну даними про повітряну обстановку.

Як повідомили в Департаменті преси і інформації Міністерства оборони України, за дорученням Кабінету міністрів з української сторони меморандум підписав начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Іван Свида, з турецької сторони - начальник Генерального штабу - Головнокомандувач ЗС Турецької Республіки генерал Ількер Башбуг, з боку Альянсу - Верховний головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі адмірал Джеймс Ставрідіс.

Відповідно до підписаного меморандуму, обмін даними про повітряну обстановку буде здійснюватися між командним пунктом повітряного командування «Південь» Повітряних сил ЗСУ та Центром управління та оповіщення Військово-повітряних сил Туреччини в місті Ерзурум.

Підписання меморандуму надає можливість Україні обмінюватися з НАТО повітряною інформацією в визначених за взаємною згодою районах як на території України, так і суміжних з нею країнах-членах Альянсу і буде служити конкретним прикладом співпраці у сфері боротьби з повітряним тероризмом.

Як зазначив І. Свида, взаємний обмін повітряною інформацією буде сприяти прозорості повітряного руху, зведення до мінімуму можливих випадків його порушення, зменшення інцидентів при здійсненні міжнародних перельотів і в цілому буде важливим інструментом боротьби з повітряним тероризмом.

Це вже другий меморандум в рамках участі України у Програмі НАТО з обміну даними про повітряну обстановку. Подібний меморандум вже діє між Україною та Угорщиною з 2008 року.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.