Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Литвин викрив плани Тимошенко і Яценюка

Автор: Sokol від 3-05-2010, 00:23
  • 0
Литвин викрив плани Тимошенко і ЯценюкаСпроба провести дострокові вибори в Раду пов'язана з бажанням окремих опозиційних політиків отримати депутатську недоторканність. Про це заявив голова Верховної Ради Володимир Литвин в інтерв'ю одному з українських телеканалів.

«Сьогодні збовтують країну, використовуючи ратифікацію (договору щодо ЧФ РФ), щоб спровокувати позачергові вибори (до парламенту). За нинішніх умов орієнтуються на те, щоб мати імунітет, тобто депутатський мандат. Це по-перше. А по-друге, є нестримне бажання той сезонний рейтинг конвертувати в місця в парламенті», - сказав В. Литвин.

За його словами, «люди, які купили партії, перед цим витратилися на виборах». При цьому спонсори політичних сил, які залишилися в опозиції відмовляються їх фінансувати.

«Вони говорять:"Ми фінансували вас на президентських виборах, що ми отримали? Ви ж у владу не пробилися. Далі ми вас в опозиції фінансувати не будемо, тому що гроші люблять тишу. Є один шанс - давайте виступайте за дострокові вибори. Ми вам ще дамо гроші, щоб ви купили партії", - пояснив В. Литвин.

Він нагадав, що у виборах мають право брати участь тільки ті партії, які були зареєстровані за рік до моменту виборів.

"Так вони купили ті ж партії за сотні тисяч і не гривень, а доларів. Їм сказали, що профінансують якісь спонсори ще ці вибори за однієї умови, що вони заведуть у списки людей, які їм будуть названі, а вони у Верховній Раді повинні відпрацювати, пролобіював ухвалення відповідних рішень. Ось одна з ключових проблем, яка призводить до разючішою активності, яку вони демонструють. На роботу (у Раду) взагалі не приходять, а за державний засіб ведуть агітацію за себе улюблених", - зазначив В. Литвин.

Як відомо, лідер БЮТ Юлія Тимошенко склала депутатські повноваження в 2007 році після призначення прем'єр-міністром. ВР відправила її у відставку на початку березня 2010 року у зв'язку з незадовільною роботою з подолання наслідків фінансово-економічної кризи та невиконання рішень парламенту про підвищення соціальних стандартів і доопрацювання проекту держбюджету-2010.

Слід також зазначити, що за ініціативою нового прем'єра Миколи Азарова контролюючими органами була проведена перевірка використання бюджетних коштів урядом під керівництвом Ю. Тимошено. За фактами численних фінансових порушень Генеральною прокуратурою порушено низку кримінальних справ.

Нагадаємо, що народний депутат від НУ-НС Арсеній Яценюк на президентських виборах у січні 2010 року зайняв четверте місце, набравши 5,47% голосів. Як відомо, бере участь у виборах політсила проходить до парламенту у разі, якщо за неї проголосують понад 3% виборців. Раніше, восени 2009 року, нікому до того часу невідома партія "Демократичний фронт", яка не вела активну діяльність, була перейменована в "Фронт змін", назва якої співпадає з назвою громадської організації, створеної А. Яценюком незадовго до того.

Слід зазначити, що до жовтня 2008 року партія "Демократичний фронт" називалася Народної трудовою партією й існувала номінально. Як повідомлялося раніше в ЗМІ з посиланням на народних депутатів від фракції НУ-НС, А. Яценюк останнім часом не присутній на засіданнях парламенту. При цьому політик активізував роботу в регіонах, проводячи постійні зустрічі з місцевою елітою і домовляючись про підтримку на виборах.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.